Армійський гороскоп на 26-27 вересня

25.09.2020
Армійський гороскоп на 26-27 вересня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Напружена атмосфера у військовому колективі навряд чи дозволить вам зробити паузу і повноцінно відпочити. Тож налаштовуйтесь на роботу.

Телець

Вам варто навчитися тримати удар і відповідати за свої вчинки. Проаналізуйте минулий тиждень, та відповідально візьміться за бойову підготовку.

Близнюки

Перш ніж діяти та зважитись на стратегічне рішення, обміркуйте всі можливі наслідки. Тоді все піде як по маслу.

Рак

Вихідні можуть принести вам чимало випробувань, проте з ними ви впораєтеся зразково. Не байдикуйте на полігоні, а займіться ділом.

Лев

Саме час задуматися про здоров'я і приділити увагу усім дрібницям. Скористайтеся вихідними, щоб навідатися до військового шпиталю.

Діва

Ви знайдете можливість примножити свої бойові звитяги, а разом із цим і доходи. Прислухайтеся до внутрішнього голосу, який останнім часом так часто не берете до уваги.

Терези

Представники цього знаку довго вичікували момент, коли з легкою душею можна буде вирушити до військторгу. Цього разу у вас буде така можливість.

Скорпіон

Вельми корисними виявляться нові знайомства. Впливові люди зможуть наблизити вас до присвоєння чергового звання.

Стрілець

Приділіть сьогодні увагу побратимам, які звернуться до вас за порадою. Можливо, що їм потрібні не стільки рекомендації, як дружнє слово і підтримка. 

Козоріг

Вам варто стримати емоції і бажання негайно змінити повсякденну діяльність у вашій роті. Розплануйте і починайте повільно, далі вже все вирішить час.

Водолій

У вихідні ці бійці будуть налаштовані тільки на перемогу, інші варіанти здаватимуться неприйнятними. Вище носа, успіх на вашому боці.

Риби

Вдалий час для самоосвіти, корисних знайомств і нових починань. Візьміться за вивчення мілітарної історії та сходіть на прогулянку.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток