Армійський гороскоп на 26 березня 2021 року

25.03.2021
Армійський гороскоп на 26 березня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни
Ваш оптимізм викликає захоплення в колег. Проте не переоцініть своїх можливостей і не дозволяйте ситуації вийти з-під контролю.
 
Тельці
На вас сьогодні чекають гарні звістки. Однак перш ніж ділитись радістю з особовим складом, доведеться докласти зусиль, щоб поліпшити відносини, добряче зіпсовані вашою нетерпимістю.
 
Близнюки
Будьте обережні при розв'язанні службових проблем, а також при проведенні важливих нарад. Якщо пообіцяли виконати якесь завдання, зробіть все можливе, щоб дотримати слова, бо зорі віщують перевірку зі штабу.
 
Раки
Ухвалюючи будь-яке рішення, прорахуйте всі можливі варіанти й потенційні ризики. Попри всі труднощі, ви зрозумієте, кому можна довіряти.
 
Леви
День обіцяє бути емоційно насиченим. Ймовірно, ви зможете добряче відпочити та повеселитися. Особливо якщо в клубі військової частини відбуватимуться заходи. 
 
Діви
Ви уникнете багатьох проблем, якщо витратите деякий час на теоретичну підготовку. Не бійтеся ділитися своїми спостереженнями з побратимами. Можливо, саме ваша концепція ведення бою увійде в історію як найуспішніша.
 
Терези
Цього дня фінансове становище Терезів може значно покращитися. Ймовірно, хтось захоче віддати вам давно позичені гроші або фінслужба зробить надбавку до зарплати. 
 
Скорпіони
Якщо ви не задоволені поточною роботою, краще попросіть інше завдання. Однак будьте обережними в спілкуванні з побратимами та керівництвом, щоб не ускладнювати своє становище в колективі.
 
Стрільці
Зірки обіцяють вам гарний настрій та успіх у багатьох починаннях. Шанси здати нормативи з фізичної підготовки цього дня досить високі, з огляду на ваші вміння.
 
Козороги
В критичній ситуації керуйтесь здоровим глуздом. Обміркуйте стратегію заздалегідь, інакше сьогодні ризикуєте зробити неправильний крок у своїй військовій кар'єрі.
 
Водолії
У вас з'явиться можливість потоваришувати з командиром або допомогти товаришу по службі. Цілком ймовірно, наслідком такої допомоги може стати впливове заступництво або  збільшення доходів.
 
Риби
Якщо ваші погляди не збігаються із думкою вищого керівництва, не бійтесь обстоювати свою точку зору. Ближче до вечора вас підтримають колеги й ви відчуєте впевненість у своїх силах.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток