Армійський гороскоп на 26 червня

Армійський гороскоп на 26 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Доведеться сьогодні добре попрацювати, щоб домогтися істотних результатів і наблизитись до чергового військового звання. Якщо ви готові діяти, то не слухайте нікого, крім свого внутрішнього голосу.

Телець

Останнім часом ваше здоров'я не відрізняється стабільністю. Подбайте про своє самопочуття. Знаючи про нагальні проблеми, не відкладайте візит до санчастини.

Близнюки

Ваші головні завдання на п'ятницю — стратегічний підхід до фінансів і вміння правильно їх розподілити. Дотримуючись цих умов, ви зможете значно поліпшити своє фінансове становище.

Рак

Гороскоп на сьогодні рекомендує вам заглибитися у свої справи й менше цікавитись проблемами побратимів, колег і знайомих. Безумовно, допомога — місія благородна, але не в цей день.

Лев

Невгамовне прагнення до швидкого збагачення здивує вас самих. Проте якщо доля відкриває перед вами можливості швидко, але чесно збільшити бюджет оборонних закупівель, чому б і ні?

Діва

Вам варто сьогодні вгамувати необгрунтовані хвилювання. Обходьте стороною порожні розмови і утримайтеся від подолання смуги перешкод. Витрата енергії у п'ятницю цього тижня вкрай небезпечна для вашого фізичного здоров’я.

Терези

Доля сьогодні вбереже тих, хто народився під цим знаком, від численних проблем і негараздів на службі. Цілком ймовірні позапланові витрати. Тож спробуйте поставитися до них спокійно.

Скорпіон

Ви під кінець тижня легко розв'язуватимете фінансові питання й різні негаразди в сімейному підрозділі. Займаючись господарськими справами, зверніть увагу на недоліки. Не завадить їх усунути.

Стрілець

Для вас ця п'ятниця сприятлива, щоб налагодити особисте життя. Забудьте про будь-які прикрі дрібниці та вирушайте на пошуки своєї снайперської пари.

Козоріг

Сьогодні ваш оптимізм стане "перепусткою" у будь-яку секретну військову частину. З таким настроєм можна вирушати хоч за тридев'ять земель. І де б ви не опинилися, всюди будете бажаним гостем.

Водолій

Ви можете сьогодні розраховувати на успіх у любовній сфері. Особливо якщо служите в десанті. Чекайте яскравих і позитивних змін в особистому житті.

Риби

Три кити, на яких має базуватися ваш день — пильність, готовність до бою та відданість військовій присязі. Цієї п'ятниці вам доведеться задовольнятися тим, що підносить життя, не вимагаючи більшого.