Армійський гороскоп на 26 серпня

25.08.2020
Армійський гороскоп на 26 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Цей день стане для вас справжньою смугою перешкод. Тільки від вас залежить, яким буде ваше майбутнє. Сьогодні не чекайте і не приймайте допомоги від інших. Чужі думки будуть збивати вас із правильного шляху.

Телець

Воїнам цього знаку цей підготував приємні сюрпризи: від отримання чергового військового звання до виграшу в лотерею. Сьогодні зірки на вашому боці. Головне, не намагайтеся нікого обдурити.

Близнюки

Вам варто задуматися про своє здоров'я. Присвятіть цей день собі: візьміть відгул на службі і завітайте до військового шпиталю. Ритм, у якому ви живете останнім часом погано позначається на взаєминах із близькими.

Рак

Представникам цього знаку зодіаку варто приділити увагу сімейному підрозділу. Конфлікти, які відбувалися останнім часом принесли розлад у ваші взаємини. Постарайтеся поводити себе стриманіше і спокійніше.

Лев

Вам сьогодні варто приділити увагу директивам та наказам зі штабу. Поруч із вами величезна кількість конкурентів, які прагнуть зайняти ваше місце. Намагайтеся не допускати помилок і допомагати іншим.

Діва

Цим військовослужбовцям необхідно краще піклуватися про своє здоров'я. Ваша байдужість погано на ньому позначається. Постарайтеся добре виспатися і знайти заміну в наряді. Це піде вам на користь.

Терези

Сьогодні Всесвіт прихильний до цих бійців. Вам варто використовувати цей день максимально продуктивно. Якщо ви давно хотіли почистити зброю і спорядження — зробіть це сьогодні.

Скорпіон

Вам варто присвятити день творчості. Ця середа стане хорошим днем для реалізації стратегічних планів оборони та наступу. Постарайтеся отримати задоволення від цього дня. Вечір варто провести на самоті.

Стрілець

Сьогодні цим військовим слід триматися якомога далі від розташування вашої військової частини. Угоди й домовленості, укладені сьогодні не принесуть очікуваного результату.

Козеріг

Поруч із вами знаходиться бойова посестра, яка є вашим єдиним другом і соратником. Припиніть її постійно відштовхувати і поговоріть. Постарайтеся вислухати й зрозуміти, інакше залишитеся без підтримки надалі.

Водолій

Сьогодні вдалий день для оборонних закупівель. Постарайтеся сконцентрувати увагу на тому, що вас давно турбує і не дайте ліні здолати вас. Якщо ви так і будете сидіти на місці найважливіші події вашого життя пройдуть повз.

Риби

Розслабтеся і перестаньте все контролювати. Ви полковник тільки на роботі, але не у своїй родині. Постарайтеся не просто вислухати, але і почути близьких вам людей.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток