Армійський гороскоп на 26 травня

25.05.2020
Армійський гороскоп на 26 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам може випасти нагода застосувати командирські здібності. Ви легко впораєтеся з таким завданням, та ще й зможете добряче розважитися.

Телець

Високий рівень самокритичності сьогодні допоможе вам відокремити справді важливу інформацію. Є високі шанси, що вдасться досягти порозуміння у питанні, яке давно не давало спокою.

Близнюки

У вас сьогодні можуть виникати невеликі складнощі з виконанням наказів вищого керівництва, але астрологи рекомендують не сприймати їх занадто серйозно — все налагодиться дуже швидко.

Рак

День буде вдалим, якщо ви не впадатимете в крайнощі. Надмірна емоційність та безконтрольність можуть погано вплинути на вашу військову кар’єру. Щоб цього не трапилося, двічі думайте перед тим, як щось робити.

Лев

Сьогодні може випасти нагода підкорити серце снайпера, якому давно симпатизуєте. Не бійтеся відсічі — це краще, ніж не спробувати узагалі. Втім, ймовірність, що все завершиться провалом незначна.

Діва

Ви сьогодні сміливо можете говорити про свої почуття — відкидайте статутні правила та беріться підкоряти серця. Маєте високі шанси стати душею компанії, завести нові знайомства та вивести на кращий рівень стару дружбу.

Терези

Вам бажано присвятити цей день прогулянкам та відпочинку. Це відродить сили після польових стрільб та праці, а також дасть нові емоції та натхнення.

Скорпіон

День ідеально підходить для прогулянки на свіжому повітрі, особливо біля водойми. Життєдайний заряд сил гарантований.Також добре даватимуться справи, пов’язані з покращенням злагодженості вашого підрозділу.

Стрілець

Через високу зайнятість на службі Батьківщині ви нехтували особистим життям, тож сьогодні буде нагода виправити ситуацію. Поговоріть щиро з близькими людьми — є висока ймовірність, що вони сприймуть ваші одкровення позитивно.

Козоріг

День сприятливий для спілкування в сімейному підрозділі. Вирушайте разом на прогулянку чи візьміться за приготування смачної їжі, або перегляд цікавого фільму.

Водолій

Астрологи прогнозують спокійний і гармонійний день. Він буде особливо добрим, якщо ви присвятите його своєму підлеглому особовому складу.

Риби

Варто бути більш чуйними й стриманими в спілкуванні з побратимами. Ваші амбіції у спілкуванні до добра не приведуть. Більше слухайте та старайтеся зрозуміти, а менше доводьте своє.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток