Армійський гороскоп на 26 вересня

25.09.2019
Армійський гороскоп на 26 вересня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити у ворожий БПЛА?

Чого очікувати від зірок дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Ваш творчий потенціал на висоті. Сьогодні Ви будете регенерувати чудові ідеї! Головне аби це не потрапило у зведення ВСП.

Телець
Початок дня може бути досить проблемним. Ви занадто близько берете все до серця. Будьте простіше і тоді до вас люди підтягнуться.

Близнюки
На службі колеги не підтримують ваші ідеї, а керівництво не звертає уваги на цю ситуацію. У родині ситуація ще гірше. Наша вам порада — тримайтесь. Нервові клітини не відновлюються.

Рак
Не все задумане ви зможете втілити в життя відразу ж. Так ви не супермен і не бетмен. Потрібен час. Чекайте.

Лев
Тихіше їдеш — далі будеш. Тихо прийшов, тихо пішов. Перш ніж прийняти якесь рішення, двічі подумайте. Уважно зважте всі "за" і "проти".

Діва
Сьогодні ваш день. Ви досягнете набагато більших успіхів, ніж очікували. Крайній раз такий успіх був на польовому виході. Тож не пропустіть свій шанс.

Терези
Ви забагато думаєте про майбутнє. Це звісно добре, але чи не пора вам повернутися з небес на землю? Будьте уважніше ваші обов'язки ніхто не скасовував.

Скорпіон
У вас дуже плідний день. Доволі успішними будуть робочі зустрічі. Можливий початок службового роману. Однак сто раз задумайтесь чи справді вам це потрібно?

Стрілець
Конфлікти чекають вас повсюди. Проте зберігайте спокій. Не реагуйте на подразники. Ви однозначно вище цього.

Козоріг
Дуже складний із точки зору фінансів день. Можливі невдалі покупки або навіть провокаційні крадіжки.

Водолій
Сьогодні вдача на вашій стороні. Якщо виникнуть ворожі провокації то у приціл повинні дивитись саме ви. Тоді влучання буде 100%.

Риби
Зірки до вас прихильні. Мова йде не про генеральські. Сьогодні можливі несподівані зустрічі з близькими людьми. Не виключені приємні сюрпризи.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток