Армійський гороскоп на 26 жовтня 2020 року

Армійський гороскоп на 26 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам потрібно сконцентрувати увагу на сімейному підрозділі. Поговоріть з близькими, можливо вони затаїли на вас образу і вам необхідно виправити ситуацію.

Телець

Уважно стежте за тим, що відбувається у вашій військовій частині. Постарайтеся дати собі можливість сконцентрувати увагу на роботі і важливих завданнях.

Близнюки

Варто звернути увагу на стан свого здоров'я. Зверніться до санчастини, якщо вас щось турбує. Постарайтесь більше дбати про себе.

Рак

Гороскоп каже, що вам необхідно прислухатися до свого серця. Будьте готові отримати справжній стусан від Всесвіту, який направить вас до військомату.

Лев

Вас очікує несподіваний бонус до грошового забезпечення. Будьте відкриті до світу і новим пропозиціям, які будуть стосуватися вашої роботи або нових проєктів.

Діва

Вам треба відпочити. Постарайтеся не концентруватися на негативі і не дайте ворожим пропагандистам маніпулювати собою.

Терези

Гороскоп радить задуматися про своє майбутнє і почати рухатися чергового військового звання. Робіть все можливе на шляху до успіху і не давайте собі сумувати.

Скорпіон

Гороскоп дасть вам шанс поліпшити взаємини з колегами. Постарайтеся зробити правильний вибір і не відмовляйте в допомозі побратимам.

Стрілець

Поговоріть зі своєю сім'єю про наболіле. Вам необхідно дати волю своїм почуттям і емоціям. Не опускайте руки, підніміть свій бойовий дух. Скоро все налагодиться.

Козоріг

Гороскоп на сьогодні радить зануритися з головою в роботу. Вам удасться зразково виконати всі накази, які принесуть вам успіх і гарний авторитет.

Водолій

Зірки радять присвятити день своєму хобі. Будьте собою і попрактикуйтесь у бойовій підготовці. Крім того, вас чекає приємна новина.

Риби

Гороскоп рекомендує цим воїнам розслабитися і відпочити після добового наряду. Забудьте про проблеми. Вам необхідно дати собі можливість зібратися з думками.