Армійський гороскоп на 27-28 березня 2021 року

Армійський гороскоп на 27-28 березня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни
На службі ви проявите максимум своїх можливостей та отримаєте заохочення від керівника. Будьте впевненим у своїх бойових можливостях.

Тельці
Зірки радять не ухвалювати різких самостійних рішень. Вам необхідно дочекатись важливих новин і обговорити їх на підсумковій нараді.

Близнюки
Вихідні пройдуть у дуже спокійному режимі, тому будьте готові до активних дій. Все, що ви давно планувати, необхідно починати реалізовувати.

Раки
Ви керуєте своєю долею, тому легко зможете зробити все так, як плануєте. На вас чекають нові бойові завдання.

Леви
Останнім часом ви дуже багато працювали, нехтуючи своїм відпочинком. Скоро отримаєте довгоочікувану нагороду за свою вірну службу. 

Діви
Можливо, після ранкового шикування вам буде важко визначитись, з чого саме почати роботу. Головне діяти та бути впевненим у своїй професійній підготовці. 

Терези
Зірки на вашому боці, тож морально-психологічний стан у вас вище норми. Саме час починати активні та рішучі дії. Все, що ви давно запланували, чекає реалізації.

Скорпіони
Продовжуйте працювати над собою та вивчайте іноземну мову. Вихідні ідеально підходять для такої діяльності.

Стрільці
Досягти успіху вам допоможуть сміливість та впевненість у своїх силах. Саме час покращити фізичну та професійну підготовку. На вас чекають нові можливості, головне вибрати ефективний план дій.

Козороги
Продовжуйте працювати над собою і зовсім скоро ви зможете проявити себе. Можливо, успіхи вас чекають на командирській нараді. 

Водолії
У вас проявиться здібність гнучко долати перешкоди, а не атакувати їх просто в лоб. Будьте пильними, можливо на вас чекає нова посада. Зберігайте спокій та уважно слухайте досвідчених військових.

Риби
Увечері зірки радять витратити свою премію на смачну вечерю. Після ранкового шикування вам варто оцінити всі ризики майбутнього бойового завдання та почати ретельну підготовку підрозділу.