Армійський гороскоп на 27-28 червня

26.06.2020
Армійський гороскоп на 27-28 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Представники цього знаку на вихідних почуватимуться романтично. Та попри піднесений настрій, вам все-таки доведеться зосередиться на вирішенні бойових завдань. Під вечір зірки обіцяють приємну і довгоочікувану зустріч.

Телець

Ви повинні проявляти велику обережність при плануванні бойових дій і ухваленні стратегічних рішень. Утримайтесь від зайвих порад і не беріть близько до серця слова сторонніх людей.

Близнюки

Ви спробуєте налагодити стосунки з людиною, з якою довгий час не вдається знайти спільну мову. Однак зірки попереджають, що Близнюки можуть стати жертвою обману. Ваш добрий і ввічливий характер, а також ваша щедрість може бути принадою для недоброзичливців. 

Рак

На вихідні у вас занадто багато роботи, і навіть часу перехопити в «чіпку» може не бути. Гороскоп радить: будьте наполегливі у розв'язанні важливих питань. Таємниці та інтриги зараз ні до чого. Адже вони можуть спровокувати конфлікти.

Лев

У вихідні зірки вам пророкують певну фінансову вигоду. Нехай вона буде невеликою, зате своєчасною і доречною. Тож можете сміливо гатити по техніці окупантів. Успіх вам забезпечений.

Діва

Ваші командирські здібності у вихідні можуть зіграти вам на руку. Якщо будете уважні до оточення, зможете домогтися довіри від військового колективу. Зірки радять вам використовувати всю свою харизму, інноваційні ідеї та здатність мотивувати інших до успіху.

Терези

Це саме ті вихідні, коли ви захочете бути при повному параді та почуватися так само. Ви зможете підкорити людей своєю вимовою і харизматичною особистістю, якщо опинитесь на загальних шикуваннях.

Скорпіон

Гороскоп на вихідні радить вам не квапити події. Життя йде своїм плином, а ви стаєте стійкою і сильною особистістю. У кар'єрі відкриються нові горизонти: доклавши зусиль, ви зможете досягти певних висот.

Стрілець

Хтось із протилежної статі, швидше за все, приверне вашу увагу в ці дні. Також зірки прогнозують, що ви можете раптово опинитись в центрі уваги військового колективу: насолоджуйтеся перебуванням серед військовослужбовців, які можуть гідно оцінити ваш досвід.

Козоріг

Не дивуйтеся, якщо ваша діяльність раптом приверне увагу командира. Зацікавленість плодами вашої праці  обернеться особливим ставленням з боку колег і навіть боса. Вами захоплюватимуться, будьте певні.

Водолій

Сьогодні ви отримаєте гарні новини зі штабу. Всі таємниці нарешті стануть відомі. Мужньо і терпляче поставтесь до найскладніших завдань, і тоді вони вам підкоряться.

Риби

Ваші вихідні будуть схожими на перетягування каната. Спробуйте вийти на передові позиції в такому "конкурсі", адже від цього залежатиме ваше майбутнє. Гороскоп радить: недооцінювати ворогів не варто.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток