Армійський гороскоп на 27 березня

Армійський гороскоп на 27 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам належить провести вельми активний день, здається, за минулий тиждень у вас накопичилося безліч невирішених службових питань, якими і варто зайнятися. 

Телець

Цього дня варто відмовити у проханні позичати комусь гроші. Можливо ваш побратим не зрозуміє такого вчинку, але згодом ще випише вам подяку.

Близнюки

Не варто цього тижня прислухатися до думок сторонніх вийськових експертів, хоч і прозвучати вони можуть доволі переконливо. 

Рак

В цей день ви можете розраховувати на успіх у розвідувальній операції. Сміливо беріться за найважливіші завдання на порядку денному. 

Лев

Можливо, ви все ще відчуваєте образу, смуток. Мабуть, виписана догана розчарувала вас. Віднайдіть в собі мотивацію до служби і все налагодиться.

Діва

Вам варто відмовитися від спокуси піти в позачергове звільнення і присвятити цей день собі і своєму духовному розвитку. Краще узгодьте це рішення з командиром.

Терези

Як би ви не старалися проявити себе на всі сто, ваші противники на передовій знайдуть місце, куди б вас шрикнути якомога болючіше. Прийміть удари гідно, і відповідайте тільки адекватним вогнем.

Скорпіон

Сьогодні ідеальний день для втілення в життя ваших ідей і грандіозних задумів. Обговоріть ваші новаторські ідеї на черговій командирській нараді.

Стрілець

Питання покращення житових умов, вже досить давно займають ваші думки. Не варто погоджуватись на сумнівні пропозиції порушників дисципліни.

Козоріг

Сьогодні козерогам варто приділити час здоров'ю. Можливо, навіть скасувати деякі плани, та завітати до військового шпиталю.

Водолій

Уже в першій половині дня вам може здатися, що сьогодні на вас звалились усі накази керівного складу. Однак, швидко впоравшись з усіма складнощами, ви змінете свою думку. 

Риби

Спробуйте сьогодні прислухатися не тільки до внутрішнього голосу, часом офіцери з морально-психологічного забезпечення здаються абсолютно непереконливими, але досить часто в їх словах є частка істини.