Армійський гороскоп на 27 квітня 2021 року

26.04.2021
Армійський гороскоп на 27 квітня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Цього вівторка на вас чекає приємний сюрприз, який значно вплине на майбутнє. Можливо, він стосується романтичної сфери, а може, стосується питань служби. У будь-якому випадку, не пропустіть можливість переглянути пріоритети та змінити все на краще.

Телець
Сьогодні дуже вдалий день. Спершу ви навіть не зможете повірити, що все, що відбувається — реально. Будьте обережні з тим, щоб бойова слава не перетворилась в надмірну самовпевненість.

Близнюки
Вам варто трохи змінити тактику своєї поведінки. Ви думаєте, що поводитесь цілком звично, проте збоку на вас чекає багато образ і непорозуміння. 

Рак
Задумайтесь про своє здоров'я. Почекайте з надмірними навантаженнями. Зірки радять звернутись до санчастини.

Лев
Все, що зараз вам необхідно: повноцінний відпочинок, бажано у компанії побратимів. Відкладіть важливі рішення та налаштуйтеся на позитивну хвилю Армія FM. 

Діва
Зірки рекомендують вам у вівторок не нервувати через дрібні непорозуміння з командиром та берегти здоров'я. Попри те, що сьогодні вас здатна дратувати будь-яка дрібниця, стримуйте емоції. 

Терези
Вам варто подбати не тільки про себе, а й про своїх рідних. Влаштуйте сімейний вихід на природу та приготуйте щось смачне на польовій кухні.

Скорпіон
Сьогодні чудовий день, щоб подбати про особисте життя. Вдалий момент, щоб завести новий роман або докласти зусиль для розвитку вже наявного любовного зв’язку у вільний від служби час. 

Стрілець
Вам дуже важливо задуматися про усі недоліки, що вас гризуть. Сьогодні саме час виправити помилки та відновити свій авторитет у військовому колективі.

Козоріг
Вівторок —
вдалий час довести до розуму всі розпорядження та накази. До того ж на вас чекає гідна нагорода за працю. Про відпочинок теж не варто забувати, інакше вас перестане радувати будь-яке з успішних починань.

Водолій
Сьогодні вам варто задуматися про те, щоб облишити шкідливі звички. Звичайно, це не станеться моментально, проте ваші близькі напевно підтримають таку ініціативу та допоможуть зміцнити ваш бойовий дух. 

Риби
Вам варто бути обережнішими з грошима та не здійснювати у вівторок ніяких оборонних закупівель. Краще подумайте про своїх бізнес-плани трохи пізніше, а поки можете гарненько відпочити. Повірте, сили вам ще знадобляться.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток