Армійський гороскоп на 27 лютого

Армійський гороскоп на 27 лютого

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогодні твій телефон захлинатиметься від повідомлень. Але відклади листування на вечір, адже сьогодні ти повинен доповісти командиру про завершення проєкту. Вечір обіцяє бути творчим.

Телець

Сьогодні маєш побороти лінощі. Закінчи всі справи, бо незабаром важлива перевірка. Плани на вечір різко зміняться, але це на краще.

Близнюки

У житті настає біла смуга. Тому вмикай наше радіо та налаштовуйся на службу. Якщо зустрінеш старих товаришів, домовся про вечірню зустріч, адже вам є про що поговорити.

Рак

День промайне непомітно: встигнеш вирішити безліч справ та відвідати декілька нарад. Але не забувай про перерву на каву, влаштуй перезавантаження. Вечір присвяти улюбленому серіалу та смаколикам.

Лев

Сьогодні ти будеш сповнений енергії, пусти її в потрібне річище. Не забудь про фізичну підготовку, адже складання іспиту вже на носі. Увечері зроби ставку на культурний розвиток: відвідай виставу або кінопоказ.

Діва

Сьогодні в тебе буде можливість поліпшити фінансове становище. Тому  сміливо погоджуйся на нову посаду. У другій половині дня вислухай своїх близьких, їм потрібно поділитися з тобою важливою інформацією. 

Терези

Сьогодні твоїй радості не буде меж. Але будь обережним, наряд ВСП може з’явитися будь-де. Увечері не пасуй перед труднощами. Ти кращий!

Скорпіон

Сьогодні ти зрозумієш, що зусилля не були марними. Тебе чекають похвала командира та очікуваний відпочинок. Вечір присвяти відпочинку.

Стрілець

Розпочни цей день правильно: не запізнися на шикування та прослухай командирське інформування. А от ввечері займися саморозвитком.

Козоріг

Ти сам повинен створити собі комфортні умови, не чекай допомоги від оточення. А в другій половині дня не завадить побути наодинці та обдумати плани.

Водолій

У цей день у тебе не залишиться вільного часу, але не сумуй, скоро і на твоїй вулиці буде свято. Не забувай про родину, тобі не завадить підтримка близьких. 

Риби

Сьогодні на тебе чекає багато яскравих емоцій. Можливо, навіть отримаєш запрошення на концерт Військового оркестру. Тому бери кохану людину — і цей вечір лише ваш.