Армійський гороскоп на 27 січня

26.01.2020
Армійський гороскоп на 27 січня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше спланувати свій день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
На службі Овнів сьогодні чекає успіх. Отримаєте бажане завдяки вправності та кмітливості. У важливій справі дослухайтесь до порад командирів, але остаточний вибір за вами.

Телець
Зробіть усе можливе для виконання поставлених командиром завдань.  Образи, осуд та хитрощі у спілкуванні з вищим керівництвом чи побратимами тільки заважатимуть.

Близнюки
Можливо, вас призначать керівником якогось проєкту чи заходу. Додаткові обов'язки не дадуть негайної вигоди, але допоможуть у просуванні кар’єрною драбиною.  

Рак
День буде спокійним, без конфліктів. Можливе успішне завершення поставлених завдань і отримання підвищеного грошового забезпечення.

Лев
Скористайтесь нагодою долучитися до вирішення складних службових завдань, адже це розширить коло знайомств. Не соромтеся звертатися по допомогу до командира чи побратимів. 

Діва
Колективна робота вдаватиметься сьогодні якнайкраще. Матимете можливість поповнити запас професійних знань, але уникайте маніпуляторів, які хочуть нечесно використати ваші сили та таланти.

Терези
Цей день принесе вам шквал позитивних емоцій, особливо якщо проведете його із побратимами, відірвавшись від буденності. Втім, службові справи теж даватимуться легко.

Скорпіон
День обіцяє бути спокійним. Навіть попри роздратування командира,  зберігатимете неабияку внутрішню рівновагу та гармонію. Допоможе в цьому ваш військовий гарт.

Стрілець
Спілкуючись із командиром, пам'ятайте, що він не може читати ваші думки. Тому чітко висловлюйте власне бачення щодо нових проєктів і роботи. Вечір краще провести вдома.

Козоріг
Багато службових справ потребуватимуть негайного вирішення. Наполеглива праця та максимальна концентрація допоможуть виконати усі розпорядження керівництва.

Водолій
Будьте уважними до свого організму. Надмірні фізичні навантаження під час служби не бажані, проте легке вечірнє тренування допоможе бути у формі.

Риби
Надмірна легковажність призведе до фінансової пробоїни у сімейному човні. Тож краще відкласти частину грошового забезпечення у скарбничку.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток