Армійський гороскоп на 27 жовтня 2020 року

26.10.2020
Армійський гороскоп на 27 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Не беріть собі в голову проблеми з минулого цивільного життя. Краще сконцентруйтеся на поточних завданнях. Адже роботи може виявитися не мало.

Телець

Гороскоп каже, що ці воїни будуть на висоті. Увага навколишніх вам забезпечена, тому варто привести форму в порядок. Можливі несподівані зустрічі і знайомства.

Близнюки

Зірки радять подбати про своє здоров'я і не нехтувати підказками, які дає вам ваше тіло. Але перш за все завітайте на консультацію до санчастини.

Рак

Сміливо занурюйтесь в роботу з головою — результат прийде неодмінно! Те ж саме стосується любовного фронту і творчості.

Лев

Вам варто бути дуже обережними у сірій зоні. Уникайте поганих людей і сконцентруйтеся на позитивних думках.

Діва

Сьогодні зірки нагадають: посестра, за якою ви сумуєте, теж думає про вас. Вона незабаром з'явиться у вашому житті і переверне його з ніг на голову.

Терези

Гороскоп каже, що вам ввечері варто максимально відключитися від щоденних обов'язків. Віддайте перевагу фільмам і ветеранській літературі. Вам варто відпочити!

Скорпіон

Для цих бійців день може виявитися досить несприятливим. Ймовірно, що будуть виникати несподівані проблеми у батальйоні, для вирішення яких потрібно проявити максимальну стриманість.

Стрілець

Постарайтеся уникати конфліктних ситуацій і не роздувати їх. Не дозволяйте наростати напрузі у сімейному підрозділі. Якщо у вас виникають непорозуміння — намагайтеся вирішувати їх одразу.

Козоріг

На вас чекає легкий, позитивний день без обстрілів. За що б ви не взялися, удача і кмітливість допоможуть виконати завдання ідеально.

Водолій

Для представників цього знаку день буде вдалим в усьому, особливо в матеріальному плані. Не випускайте ініціативу та проявіть командирські навички.

Риби

Зірки рекомендують присвятити час сім'ї і близьким. Ви можете спільно зайнятися наведенням порядку у бліндажі, сходити в кіно або на прогулянку.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток