Армійський гороскоп на 28-29 листопада 2020 року

Армійський гороскоп на 28-29 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Гороскоп на вихідні стверджує, що у вас буде розвинений дар передбачення. Ви зможете уникнути обстрілів і вийти сухими з води.

Телець

Цим воїнам краще подбати про романтику на любовному фронті. Якщо вони не хочуть зіпсувати собі вихідні. Самотніх ж Тельців чекає період затишшя.

Близнюки

Вихідні обіцяють вам дуже багато хорошого. Можливо ви отримаєте несподіваний бонус до грошового забезпечення або хтось зробить вам приємний сюрприз.

Рак

Вас чекатимуть численні спокуси. Не піддавайтеся їм, якщо не хочете втратити щось дуже цінне та отримати догану від командира.

Лев

Представників цього знаку чекають чудові вихідні. Можливо ви отримаєте унікальну пропозицію на службі. Однак не варто розслаблятися.

Діви

У вас прекрасний час для того, щоб обзавестися новими знайомствами або товаришами по зброї. Ви будете чарівні. Головне залишайтеся собою.

Терези

У цих бійців можуть виникнути складні ситуації. У будь-якому випадку приділяйте увагу сімейному підрозділу, щоб не погіршити обстановку.

Скорпіон

Гороскоп пророкує вам насичені вихідні. Можливо вам не вдасться відпочити після бойового чергування, але задоволення від активної діяльності точно отримаєте.

Стрілець

Ці військові зможуть перевернути гори. Вам будуть по плечу навіть найважчі бойові завдання, які в інший день ви б могли не осилити. Зірки вам посміхаються.

Козоріг

Для того, щоб досягти успіхів, потрібно експериментувати. Не бійтеся ризикувати і проявляти хоробрість. Поки хтось вагається, ви зможете отримати перевагу на полі бою!

Водолій

Вам доведеться контактувати з порушниками дисципліни, які не дуже хочуть ставати зразковими військовослужбовцями. Тримайтеся.

Риби

Вдалий час для визнання в таємних почуттях і уподобаннях, обміну обіцянками. Сміливо рушайте до своєї снайперської пари і поговоріть по душах.