Армійський гороскоп на 28 червня

Армійський гороскоп на 28 червня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Цей день дарує Овнам можливість для самовираження. З'явиться шанс блиснути ораторським талантом, літературними здібностями, особистою харизмою, артистичним потенціалом, показати себе серед товаришів по службі. Можливі успіхи професійному рівні.

Телець

Для Тельців це кризовий день. Велика ймовірність конфліктів і сюрпризів різного масштабу з побратимами. Сьогодні краще утриматися від міжособистісних конфліктів.

Близнюки

Сьогодні Близнюки сяйнуть своїми талантами відразу в декількох сферах. Незважаючи на повний пригод ранок, події будуть розвиватися для вас цілком задовільно і часто вигідно. Сьогодні можливе просування на сходинку вище, по кар’єрній драбині.

Рак
Біла смуга в Раків триває, з чим ми вас вітаємо! Успіхи на службі будуть винагородженні фінансово, принаймні схвальну оцінку від командира ви точно почуєте.

Лев

Сьогодні у Левів буде момент, що визначає долю. Висока ймовірність потрапити в центр уваги, отримати нове звання. Не виключено стрес. Незважаючи на непередбачуваність обстановки, у ваших силах вплинути на своє майбутнє.

Діва

Дівам варто подумати, перш ніж на щось зважитися. Слова, які ви вимовите сьогодні, згодом створять вам зайві труднощі, а справа, за яку ви візьметеся на хвилі ентузіазму, знищить вас. Краще посвятіть свій день саморозвитку, почитайте статут.

Терези

Сьогодні Терезам не варто про щось турбуватися всерйоз. Будь-які проблеми будуть благополучно вирішені завдяки вдалому збігу обставин, присутності товаришів по службі або вашим особистим достоїнствам: красномовства, таланту, дипломатичності, чарівності. 

Скорпіон

День значущий для честолюбних Скорпіонів. Якщо ви прагнете до кар'єри, популярності, творчої самореалізації, вам належить поборотися за свої права і авторитет серед офіцерів і побратимів. 

Стрілець

Новини цього дня для Стрільців швидше сприятливі, хоча часом і несподівані. Можливі хороші новини з-за кордону, з цікавих вам спільнот або інстанцій.

Козоріг

В цей день Козероги схильні з великим інтересом слідкувати за чужими дискусіями, але втручатися в них ми не радимо, бо можна отримати рапорт, чи просто зневагу від товаришів.

Водолій

Сьогодні Водолії почують багато цікавого з чужих вуст, але навряд чи зможуть задати тон у розмові. Можливо, ви будете не в кращій формі, або зіграють роль інші фатальні обставини. Але не розчаровуйтесь, Ви ще покажете себе, і отримаєте заслужені нагороди.

Риби

Сьогодні Риби отримають корисну інформацію. Вона може прийти в невизначену годину, не зовсім звичним шляхом, або бути викладена в несерйозному тоні, що не зробить її менш важливою, не виключаємо, що це може бути підняття звання.