Армійський гороскоп на 28 липня

27.07.2020
Армійський гороскоп на 28 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Настав час крутити колесо фортуни. Скористайтеся нагодою, щоб закласти перші цеглинки  у побудові військової кар’єри, про яку ви замислюєтеся вже не вперше.

Телець

Сьогоднішні плани можуть опинитися під загрозою зриву. Схоже, ви ніяк не планували вирушити у службове відрядження. Досить скоро ви переконаєтеся, що все не так уже й погано.

Близнюки

Не відмовляйтеся сьогодні від допомоги вашої снайперської пари, візит якої виявиться не менш раптовим, ніж її інтерес до ваших справ. Вівторок цього тижня вимагатиме від вас старанності.

Рак

Будьте обачними. Останнім часом ви стали занадто самовпевнені, а зірки не люблять зухвальців. Не втрачайте пильність через успіхи, адже розтяжка може очікувати будь-де.

Лев

На вас сьогодні чекає напружений, але плідний день. Якщо постараєтесь як слід, подяка від командира не забариться і з лишком окупить всі зусилля.

Діва

Робочий тиждень тільки почався, а ви буквально збилися з ніг. Як би багато окупантів вам не хотілося вразити найближчими днями, сьогодні відкладіть всі справи. Відпочиньте, і перш за все морально.

Терези

Ухвалення зважених рішень — це ваш офіцерський обов’язок, але сьогодні потрібно бути ще більш уважними — життя готує непростий вибір.

Скорпіон

Зорі віщують вам фінансову винагороду. Однак не поспішайте сьогодні розлучатися з грошовим забезпеченням, не давайте в борг і відмовтеся від непотрібних покупок.

Стрілець

Вам варто зануритися в проблемні питання вашого підрозділу з головою. Прийдешній тиждень буде вельми активним, тож не відкладайте завдання в довгу скриню.

Козоріг

Представникам знаку сьогодні гороскоп радить приділити увагу власному здоров'ю. Прислухайтеся до свого організму, і якщо помітите щось недобре — терміново біжіть до санчастини.

Водолій

Вдалий день для вирішення професійних завдань і проведення службових нарад. Ви будете на коні, оскільки саме сьогодні зірки обіцяють підтримку корисних людей.

Риби

Слушний час для наведення ладу в розташуванні вашої роти. Також зорі кажуть, що настає сприятливий період для планування подальшого життя.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток