Армійський гороскоп на 28 лютого

27.02.2020
Армійський гороскоп на 28 лютого

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни
Вам варто дослухатися до колег по службі. Саме вони допоможуть впоратися з труднощами, адже цей день — ідеальний для колективної роботи.

Телець
Наберіться терпіння, адже побратими чи командир можуть похитнути ваш самоконтроль. Але службова атмосфера не повинна вплинути на вашу працездатність, тож не втрачайте бойового духу. 

Близнюки
Готуйтеся до зустрічі з людьми, які неабияк вплинуть на вашу військову кар’єру. Будьте щирими, але не поспішайте довіряти. Придивіться, чи не грає хтось із них на два фронти.

Рак

Зосередьтесь на службових обов'язках, бо командир цього дня буде надто прискіпливим. Не нехтуйте статутом внутрішньої служби, аби не потрапити під гарячу руку. 

Лев

Контроль над емоціями — це добре, але все ж треба бути відкритішим. Не відмовляйте у допомозі тим, хто цього потребує, адже у скрутний момент вам самим може знадобитися підтримка колег по службі. 

Діва
Ранковий розбір польотів не зіпсує ваш настрій, адже саме на вас рівнятимуться побратими. Не бійтеся братися за складні завдання: військовий досвід допоможе впоратись із найскладнішими ситуаціями.Терези
Якщо під час виконання службових обов’язків ви помилилися, не виправдовуйтесь. Краще сконцентруйте всю увагу на вирішені проблеми. Командир обов’язково зглянеться над вами та заплющить очі на  дрібні промахи.


Скорпіон
Якщо скористаєтесь військовим вишколом та спритністю, премія  не змусить чекати. Однак не витрачайте її одразу — круте спорядження може почекати до кращих часів. Стрілець

Сьогодні фортуна на вашому боці. З усіма дорученнями командира впораєтесь на відмінно. Колеги по службі та рідні завжди підстрахують та допоможуть, а кожна невдача стане сходинкою до майбутніх звершень.

Козоріг
З розпорядженнями командира бажано впоратися у першій половині дня. Не шукайте легких шляхів — не нехтуйте посадовими обов’язками. За потреби, колеги поділяться досвідом, який надалі вам стане в пригоді. 

Водолій
Не піддавайтеся на маніпуляції колег по службі. Тренуйте витримку навіть тоді, коли, здавалося б, урвався терпець. Винагородою за самоконтроль та дисципліну стануть підтримка та довіра командира.Риби
Не спокушайтеся на авантюрні пропозиції нових знайомих. Можливо, з вами ведуть нечесну гру. У перервах між виконанням службових обов’язків знайдіть час, аби приділити більше уваги перевіреним людям. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток