Армійський гороскоп на 28 серпня

27.08.2020
Армійський гороскоп на 28 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Багато хто з представників цього знаку можуть відчути цієї п'ятниці ослаблення імунітету та дефіцит військового вишколу. Варто на якийсь час відкласти справи та всерйоз задуматися про відпочинок.

Телець

Вас під кінець тижня можуть чекати сюрпризи, зокрема і неприємні. Деякі з них можуть бути пов'язані з професійною діяльністю, тому обережніше поводьтесь зі зброєю.

Близнюки

Відмовтеся сьогодні від планів і справ, які кардинально можуть змінити повсякденне несення служби. Це може стосуватися зовнішності, зміни професійної діяльності, побутових перебудов.

Рак

Під кінець тижня у вас накопичилося багато турбот. Почекайте з рапортами та заявами від підлеглих. Найближчим часом настане куди більш сприятливий період для їх вирішення.

Лев

Представники цього знаку зодіаку цілком можуть сьогодні розслабитися й отримувати задоволення від відпочинку після бойового чергування. Вельми сприятливий для романтичних побачень.

Діва

Ви можете не впоратись сьогодні самотужки з усіма завданнями, які приготував для вас командир. Проявіть терпіння, відповідальність і максимальну увагу. Вам неодмінно допоможуть.

Терези

П'ятниця цього тижня — несприятливий день для вас. Можливі дрібні негаразди, погіршення самопочуття, дратівливість. Щоб мінімізувати ці неприємності, не влаштовуйте службових нарад і загальних шикувань.

Скорпіон

Не все складеться сьогодні так ідеально, як могло здатися. Під кінець робочого тижня є сенс відмовитися від розвідки в тилу ворога. Тримайте сьогодні під контролем емоції й слова.

Стрілець

Військовослужбовці цього знаку будуть цієї п'ятниці вкрай наполегливими, мабуть, навіть надмірно впертими, що може дуже негативно позначитися на відносинах із військовим колективом.

Козоріг

Ви можете сміливо братися за ідеї та плани, які виношували уже довгий час. Доленосні рішення сьогодні виявляться вірними і принесуть надалі тільки бойові перемоги та трофеї.

Водолій

Вам варто проявити сьогодні трохи оригінальності та винахідливості в повсякденному несенні служби. Час відступити від шаблонів. Доведіть вашим колегам і друзям, що незамінні у своїй ніші.

Риби

П'ятниця — той самий день, коли варто відкласти нові справи. Утримайтеся від прийняття стратегічно важливих рішень, що стосуються купівлі-продажу майна та грошового забезпечення.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток