Армійський гороскоп на 28 жовтня 2020 року

27.10.2020
Армійський гороскоп на 28 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам слід бути уважними. Не укладайте ніяких угод у цей день, оскільки вас можуть ввести в оману ворожі агенти впливу.

Телець

Гороскоп каже, що ці воїни зможуть отримати несподівану новину зі штабу. Вона добряче потішить, а також дасть відповіді на наболілі питання.

Близнюки

Досить переживати за підлеглих офіцерів. Подбайте про себе і своє здоров'я. Відкладіть усі справи і добряче відпочиньте.

Рак

Будьте поблажливіші до оточення. Реагуйте на критику зріло та не виливайте негатив на побратимів.

Лев

Цим воїнам потрібно попрощатися з цивільною формою одягу і рухатися вперед. Не концентруйтеся на негативних думках, оскільки вони заважають вам рухатися до мети.

Діва

Представники цього знаку отримають приплив нової енергії й сил. Втома останнім часом заважає вам працювати, але в четвер відкриється друге дихання і ви зможете продовжити свій бойовий шлях.

Терези

Зорі стали так, що цей день принесе вам тільки позитивні емоції та враження. Але побережіть сили, щоб зробити новий ривок до перемоги.

Скорпіон

Гороскоп рекомендує вам залишитися вдома і побути на самоті. Ви втомилися після добових нарядів та шикувань і це негативно впливає на ваше здоров'я.

Стрілець

Дайте волю своїм бажанням. Будьте уважні до себе і не думайте про наслідки. Незабаром вам випаде нагода вирушити у службове відрядження, тому зараз саме час побайдикувати.

Козоріг

Настав час змін. Досить бути в тіні своїх впливових друзів, треба самотужки рухатися до мети. Тож мерщій до військомату та чергового звання.

Водолій

Гороскоп рекомендує цим військовим активно провести день. Цей час ідеально підійде для нових починань або тренувань із бойової підготовки. Будьте уважні до своїх близьких.

Риби

Вам необхідно відпочити й упорядковувати свої думки. Не зважайте на ущипливі зауваження, бо це може погіршити ваш морально-психологічний стан та мотивацію.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток