Армийський гороскоп на 29 червня 2021 року

Армийський гороскоп на 29 червня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

На службі вас чекають маленькі й великі перемоги. Однак будьте готові до того, що на вас повісять і додаткове навантаження. Відчувши приплив енергії, не варто хапатися за багато справ відразу. 

Телець 

Чим менше амбіцій у службово-кар'єрному питанні ви виявите, тим більшого досягнете. Не рекомендується займатися справами, які вимагають великої відповідальності.
Близнюки 

Усі події будуть відбуватися досить спокійно, можливі лише незначні емоційні сплески. Однак роботи очікується багато, не виконуй її один, переступи через себе, попроси побратимів допомоги.
Рак

Багато чого буде залежати від вашої ініціативи та рішучості. Можливо, доведеться боротися з сумом та зневірою. Частіше думайте про щось гарне більше спілкуйтеся з товаришами - відразу відчуєте полегшення.

Лев 

Вам необхідно відчути себе не просто самостійними, а вільними від будь-яких обмежень. Ви потребуєте незалежності у всьому: і в думках, і в справах, і в діях, а найголовніше - у рішеннях. Однак треба враховувати і думки своїх побратимів, і межі пристойного...
Діва 

Можуть відбутися неймовірні події, які змінять ваш світогляд. Зі складнощами у службовій сфері вдасться впоратися. Імовірні приємні зміни у вашому особистому житті.  
Терези 

Намагайтеся спланувати своє найближче майбутнє. Але будьте скромніші. Не варто хвалитися своїми успіхами, цим ви можете викликати заздрість оточуючих.

Скорпіон 

Досить складний період, можливі якісь розчарування, але не піддавайтеся депресії. Тим більше що на службі вас гідно оцінять. Постарайтеся думати перед тим, як збираєтесь щось сказати близькій людині, тому що в запалі ви можете ненавмисно скривдити близьку людину.
Стрілець 

Цього тижня неабияке значення має впевненість у власних силах. Службові справи вимагають неабиякої наполегливості та самовіддачі. В особистому житті проявіть стриманість і розважливість. 
Козоріг 

Займіться службою і кар'єрою, але не варто нехтувати своєю родиною. Імовірні певні складнощі у стосунках з побратимами та керівництвом. Активна участь товаришів по службі і однодумців у ваших справах тільки вітається. У вихідні не забувайте про терпіння і тактовність.
Водолій 

Буде досить складно переключатися з вирішення власних проблем на проблеми оточуючих. Не варто плутати службу і дружбу: можна легко залишитися і без звання, і без приятелів. 
Риби 

Заради досягнення давньої мети доведеться пожертвувати вільним часом і деякими особистими планами. Але вас має підтримати усвідомлення того, що все, що ви робите, принесе реальний фінансовий результат. Зірки з неба вам пророчать зірки на погони.