Армійський гороскоп на 29 квітня 2021 року

28.04.2021
Армійський гороскоп на 29 квітня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні оточенню може здатися, що ви сумуєте і, можливо, навіть впали в депресію. Однак це не так. Вам потрібен час все обдумати, зокрема перспективи вашої військової служби. 

Телець
У четвер на вас чекає фінансова винагорода за виконане бойове завдання. Можливо, вона буде не настільки великою, як вам хочеться, проте це лише питання часу. 

Близнюки
Сьогодні — відповідний день для того, щоб старанно попрацювати над здобуттям чергового військового звання. Проте перед цим добре проаналізуйте невдачі й прорахунки та зробіть правильні висновки 

Рак
Перестаньте зациклюватися на дрібних проблемах на службі та надавати надмірне значення словам оточення. Вам слід трохи розслабитися та задуматися про справді важливі речі, які допоможуть налагодити життя на краще.

Лев
Попри те, що вам шалено хочеться провести день у домашній безтурботній атмосфері, можливо, доведеться заступити в позачерговий нарядь. Як би страшно це з самого початку не звучало, ви зможете впоратись з усім.

Діва
У четвер ви матимете хорошу можливість піднятися кар'єрними сходами, тож не пропустіть її! Не бійтеся зайвий раз нагадати командиру про свою важливість і продемонструвати, який ви військовий. 

Терези
Сьогодні ви можете замислитися про кардинальне оновлення. Наприклад, про зміну місця проживання чи служби. Зміни — завжди на краще, навіть якщо спочатку здається, що це не так.

Скорпіон
У четвер надмірний азарт може зіграти з вами злий жарт. Постарайтеся не робити необдуманих вчинків і в жодному разі  не погоджуйтесь на сумнівні пропозиції порушників військової дисципліни.

Стрілець
Сьогодні ви почуватиметесь знесилено. Попри це, постарайтеся прийти до тями та провести активний, насичений день. Пам'ятайте — чим більше військовий робить, тим більше у нього сил і часу на позаслужбові справи.

Козоріг
Вам зірки обіцяють нову любовну пригоду, яка в майбутньому може перерости в міцні стосунки. Не проґавте цей шанс і придивіться до тих працівників ЗСУ, хто відчуває до вас симпатію.

Водолій
Четвер загрожує вам небезпекою. Вона може чекати з усіх боків, тому найкраще — поводитися, як замаскований розвідник. Постарайтесь, не випробовувати долю в жодній зі сфер життя.

Риби
Вам в четвер варто задуматися про зміну військово-облікової спеціальності. Якщо набридла ваша робота — саме зараз настав ідеальний час для того, щоб почати все з чистого аркуша.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток