Армійський гороскоп на 29 квітня

28.04.2020
Армійський гороскоп на 29 квітня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Хороший день помріяти і обдумати перспективи військової кар'єри. Крім цього, вдалий час для досягнення мети, звернення до керівництва, операцій з діловою нерухомістю і зростання доходу.

Телець
Приділіть увагу своїй снайперській парі. Не робіть випадкових покупок — вони вас обов'язково розчарують. Краще зосередьтесь на перспективах і вдалому плануванні сімейного бюджету.

Близнюки
Вам гороскоп на середу радить приділити увагу здоров'ю. Цей день стане ідеальним періодом для відвідування військового психолога. Що стосується особистого життя, день буде досить нелегким. 

Рак
Для вас сьогоднішній гороскоп обіцяє творчий настрій на весь день. Вдалий час, щоб попрацювати над стратегічними проєктами, реалізацію яких ви запланували досить давно. 

Лев
Варто задуматися, чи правильну модель спілкування збудували з членами військового колективу. Можливо, своїм ставленням ви ображаєте підлеглих. 

Діва
Гороскоп  підказує, що найкраще провести день у колі побратимів. Сприятливий час для активного відпочинку з друзями. Що стосується робочой сфери — не ухвалюйте поспішних рішень, інакше можете наробити помилок.

Терези
Час приділити увагу фінансам. Середа сприятлива для військових фінансистів у питаннях планування бюджету військової частини. Якщо сьогодні взятись за це — на довгий час забудете про купу документації. 

Скорпіон
Для вас середа стане хорошим днем для зміцнення особистих стосунків і нових знайомств. Якщо ви планували похід на тактичне поле — саме час зайнятися організацією такого заходу. 

Стрілець
Вам пора завершити давно розпочаті проєкти і відзвітувати перед вищим керівництвом. Саме сьогодні нагода вдало спланувати справи на найближчий час. 

Козоріг
Середа — хороший день для проведення колективних заходів, участі в командирських нарадах і проведенні заходів із бойової підготовки. День буде вдалим для несподіваних покупок. 

Водолій
Гороскоп попереджає: сьогоднішній день буде напруженим у спілкуванні з дітьми або коханою людиною. Зірки радять затриматись на службі й розв'язати всі завдання, щоб не гнівити близьких.

Риби
Для вас середа сприятлива для налагодження спілкування з волонтерами та представниками громадських організацій. Таким чином, представники знаку зможуть зав'язати несподівані, але дуже корисні знайомства.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток