Армійський гороскоп на 29 січня

28.01.2020
Армійський гороскоп на 29 січня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше спланувати свій день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Не відмовляйтеся від пропозиції відвідати культурний захід разом із підрозділом. Потішить сьогодні й похвала від командира за вдало завершені справи, які ви довгий час відкладали на потім.  

Телець
Варто відновити контакти з колишніми побратимами. Зателефонуйте першими, можливо, хтось потребує вашої підтримки. Доля сьогодні сприятиме вам у таких справах.

Близнюки
Спокійний день. Можна відкласти нагальні справи і взятися за завдання командира, які вам особливо цікаві. Не шкодуйте грошового забезпечення на свої забаганки, навіть якщо вони видаються не надто практичними.

Рак
День віщує кар'єрні можливості. Впевненість у собі і блискуче виконання службових завдань з високим рівнем складності стануть ключем до успіху у військовій кар’єрі. Проте остерігайтеся тиску або маніпуляцій з боку колег. 

Лев
Завдяки концентрації та організованості успішно впораєтесь із виконанням поставлених командиром завдань. Щоб бути у формі, проявіть фізичну активність у спортзалі або на плацу.

Діва
Сьогоднішні хороші події тільки передвісники змін у майбутньому. Ваш фінансовий стан значно покращиться, можливе підвищення грошового забезпечення. 

Терези
Сьогодні будьте уважними до власних думок та ідей про фінанси.  Ви зможете втілити задуми щодо просування по службі та підвищення грошового забезпечення завдяки розумінню мотивів інших та власній інтуїції.

Скорпіон
Сприятливий час для придбання військового спорядження. Купуючи екіпірування, придивляйтесь до якості, щоб за кілька тижнів знову не бігти в магазин.

Стрілець
Не спішіть віддавати грошове забезпечення за розрекламовану новинку. Добре подумайте, чи річ варта таких фінансових витрат. Намагайтесь раціонально спланувати свій бюджет.

Козоріг
Звертайте увагу на дрібниці. Маленькі радощі розфарбують службові будні у яскраві кольори. Будьте щирими та не соромтесь подякувати командиру за допомогу. 

Водолій
Доля підготувала для вас урок, зробіть із нього правильні висновки. Головне — зберігати розум ясним, а серце відкритим.

Риби
Не засмучуйтесь через незначний промах під час виконання розпоряджень командира. Усі мають право на другий шанс. Нагадайте про це надмірно прискіпливому керівнику.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток