Армійський гороскоп на 29 травня

28.05.2020
Армійський гороскоп на 29 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Представники цього знаку в п’ятницю можуть відкрити для себе нові грані в особистому та діловому спілкуванні.  Проте буде з цього  користь тільки за умови, що не будуть атакувати на пробій вище керівництво.

Телець

П’ятниця стане днем, насиченим новинами зі штабу і важливою інформацією з передових позицій. Ви будете раз у раз дивуватися тому, що відбувається, але не варто брати все близько до серця.

Близнюки

Представникам цього знаку варто задуматися про планування власного часу: як на службі, так і в особистому житті. Можливо, ви витрачаєте його даремно на спілкування з тими, хто вас абсолютно не цінує.

Рак

У вас останнім часом не найлегший період в житті, проте ви зможете впоратися з усіма ворожими провокаціями, які підкидає доля. Гороскоп на сьогодні рекомендує убезпечити себе від турбот, які непокоїли кілька останніх днів.

Лев

Ви протягом усього дня будете перебувати немов у вакуумі. Варто взяти себе у руки і продумати стратегію розв'язання проблем.

Діва

Останнім час чимало справ ви відкладали "в довгу скриню". Зберіться з силами і спробуйте виконати усі накази командира, щоб не дістати на горіхи.

Терези

Варто нарешті видихнути і трохи збавити темп, в якому живете вже кілька місяців поспіль. Зараз від вас мало що залежить, тому просто навчіться довіряти підлеглим офіцерам і не думайте про погане.

Скорпіон

Сьогодні у вас буде буквально "горіти земля під ногами". Ви будете весь день відчувати натхнення і приплив нових сил, які допоможуть впоратися з усіма бойовими завданнями, а також отримати гарне заохочення.

Стрілець

Нарешті відчуєте гармонію, якої бракувало вам тривалий період часу. Ймовірно, це вплине на ваші стосунки у військовому колективі або сім'ї: у представників знаку пропаде бажання конфліктувати і ображатися на оточуючих. 

Козоріг

Цієї п’ятниці на представників знаку чекає подія, про яку вони мріяли кілька років. Швидше за все, це буде стосуватися перспективного відрядження у провідний підрозділ ЗСУ.

Водолій

Ви довгий час йшли до ухвалення важливого рішення -  і ось цей момент настав. Час вступати до лав захисників нашої держави. Тож дійте і пам'ятайте: ні кроку назад!

Риби

На представників цього знаку чекають приємні клопоти, пов'язані зі службою. Можливо, вам доручать керувати силами ППО, про що ви давно мріяли. Або ж зможете врешті-решт взятися за улюблену справу, ще й отримуючи непогані гроші.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток