Армійський гороскоп на 29 жовтня 2020 року

Армійський гороскоп на 29 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

У повсякденному режимі служби не намічається жодних особливих змін. Справи обіцяють йти без зайвої метушні, а прийняті рішення будуть відрізнятися виваженістю.

Телець

Сьогодні головним трендом дня у вас буде нудьга за бойовими звитягами. Не варто очікувати, що хтось з оточуючих візьме ініціативу на себе і виведе вас з цього пасивного стану.

Близнюки

Вас буде допікати небажання військового колективу прийняти ваші думки та ідеї. Нічим, крім як твердолобою впертістю, Близнюки пояснити таку поведінку не зможуть тому будуть продовжувати наполягати на своєму.

Рак

Попри імовірну нестабільність у фінансовій сфері, вам варто наполегливо працювати. Результат може перевершити всі очікування, особливо, якщо ви самовіддано будете ставитися до порад військових фахівців.

Лев

На службі вас супроводжуватиме вдача. Конфліктів з полковниками чи колегами не буде, а за найменшого натяку на них проявляйте стриманість.

Діва

Вкладені у справи сили у цей день дадуть максимальний ефект. Сприятливий час і для навчання — тактична медицина та бойова підготовка будуть даватись легко у цей день.

Терези

Доля усміхнеться воїнам, які давно шукали заспокоєння чи відповіді на запитання. Знайти потрібну підказку вдасться у статуті внутрішньої служби чи розмові. Тільки не гарячкуйте та добре обдумуйте інформацію.

Скорпіон

У цей день можливий потужний приплив натхнення, який дозволить доробити плани бойової підготовки, які ви відкладали у ящик не один день.

Стрілець

Вам варто бути обачним з азартними ситуаціями. Не потрібно ставати переполоханим боягузом, але і в гущу бою не бажано лізти. Старайтеся усі рішення приймати з холодним розрахунком.

Козоріг

Військові козороги будуть захоплені своєю ідеєю та старатимуться заразити нею якомога більше людей. Вдасться це чи ні залежатиме від ваших лідерських якостей. Та спробувати все ж варто!

Водолій

Легкість супроводжуватиме представників цього знаку. Цілком імовірно, що саме сьогодні вам вдасться прийняти стратегічне рішення, яке кардинально змінить звичний плин речей у кращу сторону.

Риби

У цей день підвищений ризик харчових отруєнь, побутових травм та дорожніх аварій. Якщо ви водій — будьте уважними за кермом свого БТРу та не порушуйте правил.