Армийський гороскоп на 3-4 липня 2021 року

02.07.2021
Армийський гороскоп на 3-4 липня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогодні служба буде спокійною і сприятливою для просування по кар’єрних сходах.

Телець

У першій половині дня службові клопоти не дадуть підвести голови, проте вечір обіцяє приємні несподіванки та неочікувану зустріч.

Близнюки

Вам варто звернути увагу на зміни в інтер'єрі. Теплі кольори і незвичайні предмети декору зроблять вашу казарму затишною.

Рак

Сьогодні надійде важлива інформація від далеких родичів. Нічого зопалу не вирішуйте, спершу заспокойтеся і проаналізуте події. 

Лев

Цей день може видатись конфліктним, тому намагайтеся стримувати свої емоції. Надмірна критика може дуже сильно образити і засмутити побратима. 

Діва

У першій половині дня потурбуйся про вирішення службових питань. Також це вдалий час для усунення несправностей і ремонтних робіт.

Терези

Зірки прогнозують спокійний день, але не варто надто багато відпочивати, адже під лежачий камінь вода не тече. 

Скорпіон

Сьогодні буде насичений день, тож не розпорошуйтеся на дрібниці. Можлива зустріч із впливовою особою, яка допоможе реалізувати ваші ідеї. 

Стрілець

Якщо вас дратують рідні і колеги по службі, можливо, причина не в них? Спробуйте покопирсатися в собі та відшукати, що ж вас насправді непокоїть. 

Козеріг

Не намагайтеся бігти попереду всієї планети. Інколи треба і перепочити. Хоббі та поседеньки з друзями допоможуть відновити сили.  

Водолій

У першій половині дня старайся уникати розбіжностей і суперечок. Уважніше поставтеся до проблем близької людини і підставте плече. 

Риби

Можуть виникнути складнощі у стосунках з керівництвом, чи побратимами. Не варто висувати ультиматум, постарайся нейтралізувати конфлікт і піти на поступки.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток