Армійський гороскоп на 3 бересня

02.03.2020
Армійський гороскоп на 3 бересня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни
Не відмовляйте побратимам у підтримці. Ваша чуйність дасть щедрі бонуси в майбутньому, коли опинитесь у скруті. 

Тельці
Щоб залагодити службові проблеми, згадайте про мистецтво дипломатії. Не рубайте з плеча, шукайте обхідні шляхи — і результат вам гарантований.  

Близнюки
Даючи волю фантазії, все ж пам’ятайте про військові статути. Ризик — благородна справа, але коли він виправданий. 

Раки
День вимагатиме багатовекторності, адже  попереду вирішення глобальних завдань. Тож підзарядіться зранку з Армія FM — і успіх гарантовано.

Леви
Сьогодні вам доведеться працювати за двох. Забудьте про амбіції і — вперед! Напружена розмова з керівником ще не привід для звільнення.

Діви
Доведеться воювати на два фронти. На одному — битися за нові проєкти і репутацію. На іншому — відстоювати свої права. Але ви з усім впораєтесь. 

Терези
Вамзахочеться відпочити від усіх справ і поніжитись на дивані. Але перепочинок має бути коротким, аби не забуксувати й не втратити перспектив на майбутнє.

Скорпіони
Не надто переймайтесь службовими проблемами. Усе вляжеться, а здоров’я не відновиш. Краще візьміть короткострокову відпустку та влаштуйте для своєї половинки романтичну подорож.

Стрілець
Щоб досягти задуманого, доведеться йти на поступки та навіть підлаштовуватися під смаки командира. Тож бути непохитною скелею чи дипломатом — вибір за вами. 

Козороги
"Роби, що маєш — і буде, що буде" — візьміть сьогодні ці слова собі за девіз. Не варто покладатися лише на удачу, щоб досягти значних успіхів у роботі. 

Водолії
Сьогоднішній день потребує командної роботи. Тож аби домогтися значущого результату, зніміть корону та зверніться за допомогою до побратимів. Ваша зарозумілість лише гальмує процес.

Риби
Зорі віщують гарні новини. Керівництво розглядає можливість вашого підвищення. Але щоб намір став реальністю, ви маєте викладатися в роботі на 200 %.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток