Армійський гороскоп на 3 червня

Армійський гороскоп на 3 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

У розпал робочого тижня ви можете впритул взятися за розв'язання парко-господарських питань. Найближчим часом очікується грошове поповнення, саме час розрахувати майбутні витрати, згадати про борги й боржників.

Телець

Сьогодні варто замислитися про кількість посадових завдань, які ви встигли взяти на свої плечі з початку робочого тижня, і зменшити запал. Щодо цього можуть бути конфлікти з колегами.

Близнюки

Вам сьогодні може трапитися незаплановане службове відрядження, яке виявиться складним фізично, проте досить приємним морально. Досвід спілкування в цій пригоді буде для вас корисним.

Рак

Вам варто відмовитися від нових тактичних цілей. Доцільніше буде прибрати "хвости". Вас буде сповнювати творча енергія, але треба знайти правильне для неї річище.

Діва

Ймовірно сьогодні військовий колектив неприємно здивує вас своїми несподіваними вчинками, чим також змусить засумніватися в їх чесності та надійності. Тож треба набратись терпіння і не влаштовувати конфлікти.

Лев

Сьогодні ви можете відчути деякі фінансові труднощі, які зваляться на вас, як неочікуваний обстріл. Складнощі будуть короткочасними і не такими вже серйозними, як могло здатися.

Терези

Сьогодні не варто ігнорувати поради військових фахівців, нехай навіть малознайомих. Ваша думка щодо ситуації, яка раніше здавалася безнадійною, може змінитись.

Скорпіон

Сьогодні ви готові до ризикової диверсії у тил противника. Ви знайдете достатньо сил і рішучості для сміливих вчинків і важливих рішень. Успіх супроводжуватиме буквально у всьому.

Стрілець

Для досягнення перемоги у бою будь-які засоби підійдуть. Про це варто пам'ятати протягом дня, якщо способи не є вкрай ризикованими або небезпечними для вашого здоров’я.

Козоріг

Будь-який бойовий досвід, отриманий сьогодні, неодмінно стане корисним у найближчому майбутньому. Як мінімум ви не повторите помилок.

Водолій

Сьогодні ви матимете шанс підвищити грошове забезпечення, до того ж сума винагороди залежатиме від вашої активності, креативу і бажання досягти результатів.

Риби

Не варто сьогодні сліпо йти по мінному полю, яких би питань чи справ це не стосувалося. Дослухайтеся до сторонніх думок, в них є чимала частка істини.