Армійський гороскоп на 3 грудня 2020 року

02.12.2020
Армійський гороскоп на 3 грудня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Щоб домогтися сьогодні бажаних результатів у важливих для вас бойових задачах, доведеться докласти чимало зусиль. Можливо, навіть попрацювати понаднормово. 

Телець

Сьогоднішній гороскоп рекомендує тельцям спокій і вибір такої діяльності, яка дозволила б вам залишатися врівноваженими. Лише на користь піде моральний відпочинок і вивчення основновних положень статутів.

Близнюки

Сьогодні близнюки можуть відчути небувалу тягу до тактичних навчань. Буквально непереборне бажання пробудить в вас здібності, про які раніше ви могли і не підозрювати.

Рак

Чекайте вістей, можливо навіть з генерального штабу. Може здатися, що вони відкриють перед вами нові горизонти і подарують можливість отримати безцінний досвід. 

Лев

Сьогоднішній день позначений символом "перемоги" і "успіху", що говорить про сприятливий день для левів. За  якеб розпорядження ви сьогодні не взялися, це принесе вам задоволення, а головне - бажаний результат. 

Діва

Вам в цей день варто суворо взятися за контроль власних емоцій. Вам може здатися, що всі навколо спеціально виводять вас із себе, однак не влаштовуйте сцен, та не ведіться на ворожі провокації. 

Терези

Зірки не обіцяють успіху для терезів у романтичних пригодах. Намагайтеся уникнути сьогодні любовних авантюр. Краще підмініть колегу в добовому наряді.

Скорпіон

Не відкидайте сьогодні простягнуту руку допомоги. Вам дійсно необхідна порада, можливо, навіть настанови від командира. Люди, які прийдуть в цей день вам на допомогу, зроблять це з щирих спонукань вам допомогти.

Стрілець

Одним з найбільш важливих аспектів сьогоднішнього дня для стрільців є чесність і відкритість. Краще отримати догану одразу, ніж вводити в оману інших військовослужбовців. 

Козоріг

Чим нестандартніші будуть сьогодні ваші дії, тим успішнішими виявляться заплановані на цей день наради та заплановані шикування. Проявіть креатив, підійдіть до питань з часткою творчості і гумору.

Водолій

До другої половини дня вам здасться, що доля буквально випробовує вас на міцність, підкидаючи міну за міною на вашому шляху. Однак впоравшись сьогодні з накопиченими турботами, ви переконаєтеся, що вони були послані вам недаремно. 

Риби

Можливо, на цей день риби покладають дуже великі надії. Перш ніж приступити до підкорення вершин, і нових рекордів в бойовій підготовці оцініть ситуацію тверезо.

 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток