Армійський гороскоп на 3 квітня

02.04.2020
Армійський гороскоп на 3 квітня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Зважаючи на те, що робочий тиждень близиться до завершення, Овнам варто відкласти грандіозні плани. Не плануйте важливі бойові операції. За можливості перенесіть фінансові справи, також не давайте грошей у борг. 

Телець

Сьогоднішній день пройте для Тельців під знаком змін. Вони можуть бути як стратегічними, так і оперативними, проте всі зі знаком плюс. 

Близнюки

Для Близнюків, які почуваються винними перед близькими, ідеальний день налагодити стосунки. Ваші вибачення будуть почуті, а відновлений контакт із побратимами буде міцнішим, ніж будь-коли.

Рак

Дрібні клопоти, на кшталт планування повсякденної діяльності підрозділу, у Раків сьогодні забиратимуть багато часу. Не варто хвилюватися з цього приводу, ви отримаєте гідну винагороду. 

Лев

Сприятливий день для налагодження комунікації. Сьогодні Леви без проблем домовлятимуться з колегами по службі і порозуміються з начальством. 

Діва

Уже в першій половині дня Діви відчують прилив сил - фізичних і моральних. Енергія вируватиме, спонукаючи до нових звершень. Тож хутчіше кличте друзів на спортивне змагання на полігоні 

Терези

Добре знайомі люди можуть показати сьогодні не найкращі свої якості, чим неабияк засмутять Терези. Але вам варто проявити кращі якості військовослужбовця і не створювати конфліктних ситуацій. Все швидко прийде  в норму.

Скорпіон

Скорпіонам варто сьогодні потурбуватись про своє здоров'я. Скористайтеся найменшою можливістю взяти відгул або піти у короткострокову відпустку. 

Стрілець

У гороскопі представників цього знаку день відзначений спалахом творчої активності. Впоравшись із основними посадовими обов’язками, знайдіть час для  хобі. 

Козоріг

Козорогам знадобиться чимало часу, щоб налаштуватися на роботу. Однак не шкодуйте сил, впевнено беріться за обов’язки та слухайте шоу «Рота Підйом» на Армія ФМ, щоб збадьоритися зранку.

Водолій

У Водоліїв сьогодні можливі позапланові відрядження. Поставтеся до них відповідально. І будьте пильними при оформленні всіх документів.

Риби

Риби почують сьогодні чимало приємних слів на свою адресу. Вас охоче похвалять вдома і на роботі, відзначать ваші успіхи і старання. Однак не спочивайте на лаврах, на вас чекають нові завдання. 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток