Армійський гороскоп на 3 липня

02.07.2020
Армійський гороскоп на 3 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам варто присвятити цей день собі. Подивіться улюблений військово-патріотичний фільм, почитайте статути або сходіть до парку. Овни, як ніколи, потребують емоційного розвантаження.

Телець

Ваші плани можуть змінитися з причин, не залежних від вас. Не поспішайте все змінювати, смуга перешкод скоро закінчиться.

Близнюки

П'ятниця може відняти у вас багато сил. Не впадайте у відчай, а спокійно прийміть накази та директиви, які на вас звалились. До кінця дня можете розраховувати на приємні бонуси.

Рак

Сьогодні дозвольте собі повністю розслабитися. Проведіть час на полігоні. Відпочиньте від буденної суєти. Займіться спортом.

Лев

Сьогодні вдалий день для того, щоб подумати про найближчі плани. Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору, зверніться за порадою до побратимів.

Діва

Цей день варто присвятити вашій снайперській парі. Сходіть в ресторан або в кіно. Оточіть дорогу вам людину турботою.

Терези

Якщо ви допустили помилку на рапорті чи наказі — не впадайте у відчай. Сьогодні є шанс все мирно і спокійно залагодити з керівництвом.

Скорпіон

Сьогодні вам не слід тринькати грошове забезпечення. Намагайтеся все зважити та не робіть непотрібних покупок.

Стрілець

Якщо дружній підрозділ звернувся до вас за допомогою, не варто відмовляти. Проявіть доброту і співчуття. Будьте хорошим товаришем.

Козеріг

Ваша військова кар'єра піде в гору, якщо ви зумієте виправдати надану вам довіру. Забудьте про особисті інтереси і ви отримаєте винагороду.

Водолій

Сьогодні вам надійде цікава пропозиція від впливових військовослужбовців. Проаналізуйте всі "за" і "проти". Це рішення вплине на вашу кар'єру.

Риби

Уникайте конфліктних ситуацій і суперечок у військовому колективі. Будьте обережні у своїх діях і словах.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток