Армійський гороскоп на 3 серпня

02.08.2020
Армійський гороскоп на 3 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Представники цього знаку зодіаку сьогодні постраждають найбільше. А станеться це через їхній запальний темперамент. Не поспішайте вибухати, якщо на ранковому шикуванні щось пішло не так.

Телець

Цей день для вас — суцільна рутина. Гороскоп на сьогодні радить прийняти це як даність. Зараз час не для героїчних вчинків, а для повсякденної службової діяльності.

Близнюки

Найкращий день тижня для представників цього знаку. Зірки обіцяють успіх в усьому, особливо це стосуватиметься відносин із командиром. Всі серйозні справи вирішаться самі собою.

Рак

Сьогодні існує небезпека дістати бойове травмування, але це тільки зміцнить вас. Використовуйте всі можливості, незважаючи на труднощі, і вже через деякий час отримаєте бажане.

Лев

Команд сьогодні нещадно каратиме порушників військової дисципліни. Тому ні в якому разі не запізнюйтесь на роботу, а якщо є вибір — користуйтеся підземним транспортом, в якому менша ймовірність потрапити в автокорки.

Діва

Звичайно, приємно згадати минуле і колишні бойові звитяги. Але щоб підкорювати нові вершини, потрібно дивитися уперед. Тож сміливіше плануйте і мрійте - все вдасться.

Терези

Досить вже нарешті займатись самоїдством! Доля готує подарунок, про який ви навіть не здогадуєтесь. Крім того, полковники оцінять ваші зусилля. Але бережіть здоров'я - воно вам ще знадобитися.

Скорпіон

Останнім часом занадто багато вередуєте, саме це і вибиває вас із колії. Всі чвари й сварки — саме через ваші необдумані накази. Подякуйте Всесвіту за ласку і він дасть вам ще більше.

Стрілець

Ви на межі! Є шанс пропустити стрілу від купідона. Чи то випадковий перехожий, чи  людина, з якою ви провели все дитинство, — придивляйтеся пильніше, можливо - це ваша доля!

Козоріг

Гороскоп обіцяє вам зміни. Вони стосуватимуться сфер метафізичних. Ймовірно, ваші погляди на військовий обов’язок зміняться. Це трапиться непомітно, але рішуче вплине на ваше життя.

Водолій

З усіх флангів на вас ллються образи й неприємності, не все у світі відбувається так, як вам подобається. Доведеться пережити важкий досвід, але так ви станете ще загартованіші.

Риби

Представники цього знаку зодіаку останнім часом на слизькому шляху. У цей період краще не заходити за мінне загородження. А ось емоції не варто стримувати - і родина вас почує.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток