Армійський гороскоп на 3 вересня 2020 року

Армійський гороскоп на 3 вересня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Сьогодні оточуючі, будь-то колеги або делегації з інших бойових бригад, не дадуть вам зосередитися. Раз у раз вас будуть відволікати у справах і питаннях, які, на перший погляд, можуть здатись дріб'язковими.

Телець

Приділіть сьогодні особливу увагу оборонним закупівлям. Гороскоп на сьогодні категорично не радить викидати гроші на вітер. Розтрати будуть миттєвими й марними. Збережені ж кошти з часом можна буде витратити вигідніше.

Близнюки

Не піддавайтеся сьогодні на яскраві і спокусливі фантазії вашої уяви, важливо зберігати тверезість мислення і залишатися зразковим військовослужбовцем. Загравшись із мріями, ви ризикуєте залишити успіхи лише плодами вашої уяви.

Рак

Сьогодні вам позаздрять навіть генерали. Те, з якою легкістю ви справляєтеся з завданнями і як знаходите способи отримати корисний досвід, здивує оточуючих. Однак всьому є міра, не варто заграватися і брати на себе зайвого.

Лев

За останній час вам вдалося накопичити енергії, яку сьогодні ви зможете витратити на вирішення проблем з диципліною у вашій роті. Або ж пролежати цілий день на дивані. Вибір за вами.

Діва

Сьогодні вам варто задуматися над кількістю завдань, які ви звалили на свої плечі з початку робочого тижня. Краще зменшіть запал. Сьогодні висока ймовірність конфліктів із командиром та підлеглими офіцерами.

Терези

На вас сьогодні чекає несподіване службове відрядження, яке виявиться дещо виснажливим. Втім, результат буде вартий всіх витрачених зусиль. До того ж у цій подорожі на вас може чекати несподіване знайомство.

Скорпіон

Ці воїни можуть сьогодні зіткнутися з деякими фінансовими труднощами, які зваляться на вас зовсім раптово. Однак не хвилюйтеся: проблеми зникнуть так само швидко, як і з’явилися. Ваше грошове забезпечення не постраждає.

Стрілець

Вам краще сьогодні відмовитися від нових справ і проєктів, оскільки у вас накопичилося забагато "хвостів". Краще закінчіть розпочате — час для чергової засідки у тилу ворога настане вже дуже скоро.

Козоріг

Бійці цього знаку сьогодні будуть направляти свою енергію не в тому напрямку. Втім, засмучуватися не потрібно: негативний бойовий досвід це теж досвід — він вам ще знадобиться в наступних зіткненнях з російським окупантом.

Водолій

У вас сьогодні буде непоганий шанс заробити зайву копійчину. При цьому розмір винагороди може вас приємно здивувати. Так що не гайте час — гайда нищити ворожі танки.

Риби

Вам сьогодні краще зменшити свою вроджену впертість. В іншому випадку вас чекають проблеми з військовою службою правопорядку. Будьте м'якшими, зірки попереджають про високу ймовірність виникнення конфліктних ситуацій.