Армійський гороскоп на 3 жовтня

02.10.2019
Армійський гороскоп на 3 жовтня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
На службі сьогодні бажано уникати помилок. Вам це буде під силу, якщо не братимете на себе занадто багато — залиште це для вищого керівництва. Не бійтеся відмовитися від непосильної праці. Можливий неочікуваний візит бойового побратима.

Телець
Військовики, у любовній сфері сьогодні ви можете відчути дику пристрасть, проте для ризикованих чи необдуманих амурних авантюр цей день підходить не найкраще. Сімейним Тельцям та тим, у кого є пара, такий настрій припаде до душі. Тож після служби не баріться і відразу до своєї половинки.

Близнюки
Військові журналісти сьогодні відчують потужний приплив внутрішньої свободи, який захочуть застосувати, реалізувавши свої давні задуми щодо певного проєкту. У цей день вам під силу найсміливіші ідеї — напишіть сценарій до власного фільму про свій підрозділ, чи сплануйте виїзний ефір. Керівництво вас радо підтримає.

Раки
Сьогодні ви будете дуже добрими та чуйними — цим можуть скористатися підлеглі та керівництво, але відчаюватися не варто, адже головне генерувати позитивну енергію. Вона до вас неодмінно повернеться. На службі усе йтиме як по маслу — завдання вам вдаватимуться, а сил вистачить навіть на проєкти, які ви ховали в шухляді через їх надмірну складність.

Лев
Сьогодні зорі вам не радять встрявати в суперечки з начальством та підлеглими — проявіть виваженість, доброту та щедрість. Якщо важливих службових справ чи відповідальної роботи на цей день не планували, придумайте як можна зайнятися улюбленим хобі прямо на місці служби.

Діва
Подбайте сьогодні про своє здоров’я. Хоч в армії спорт — це святе, і займаються практично всі, та кинути погану звичку — зараз саме час. Сьогодні також на вас чекає приємна звістка, яка покращить ваше фінансове становище — ваші старання на службі будуть помічені й цілком можливе підвищення.

Терези
Астрологи кажуть, що сьогодні вам варто відмовитися від вчинків з подвійним змістом — будьте чесними, в іншому випадку маєте високі шанси поплатитися за навіть невелику брехню. Щодо колег по службі — проявляйте повагу і таке ваше ставлення віддасться сторицею.

Скорпіон
У вас накопичилося багато службових справ, які потребують негайного вирішення. Беріться за свій список та монотонно — справа за справою — зменшуйте його. Іншим про свої плани бажано надто інтенсивно не розповідати та не озвучувати нові ідеї, адже в армії несвоєчасна ініціатива — самі знаєте.

Стрілець
У стосунках з керівництвом у вас сьогодні буде непереборне бажання відстоювати свою позицію. Скористайтеся цим у доречних ситуаціях. Та знайте міру, адже позачергові наряди ще ніхто не скасовував.

Козоріг
Військовики-козероги, девізом у цей день для вас має стати фраза "Більше слухаю, менше говорю". Звісно, якщо ви хочете неприємностей, то можете відчайдушно відстоювати свою думку. Проте зорі робити цього вам не рекомендують, адже існує велика ймовірність того, що найближчі вихідні вам доведеться провести на улюбленому службовому місці, чи навіть у наряді.

Водолій
Цей день для вас нічого поганого не передвіщає, а в авантюри ви й так навряд чи планували кидатись. Проте 3 жовтня вам буде дуже тяжко підкорятися наказам керівництва та будете ладні діяти здебільшого на власний розсуд.

Риби
День задасться на перший погляд легким — можливі неочікувані припливи радості, проте вже ближче до 16 години їх подекуди замінять не надто приємні ситуації. Скоріш за все це можуть бути конфлікти на рівному місті, тож призначати важливі наради чи вирішення важливих службових справ на другу половину дня не варто.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток