Армійський гороскоп на 30-31травня

29.05.2020
Армійський гороскоп на 30-31травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Напередодні ви могли спровокувати конфлікт зі своїми побратимами, самі того не бажаючи. Однак в суботу — зірки на вашому боці, тож м'яко і з розумінням ви зможете вирішити всі конфлікти. 

Телець

Ви в передчутті чогось великого і дуже бажаного. Напевно, у вас грандіозний план вихідного дня, і гороскоп на неділю радить займатися організацією свого дозвілля. 

Близнюки

Останнім часом ви дуже багато берете на себе. В першу чергу це стосується службової діяльності. Неділя — гарний день, щоб нарешті видихнути і взятися за справи, від яких отримуєте задоволення. 

Рак

На вас в неділю чекає новина, яка може вибити зі звичної колії. Але хвилювання будуть лише позитивні, тому в короткий час ви зможете зібратися та проаналізувати всю інформацію зі штабу.

Лев

Гороскоп на суботу пророкує нелегкий, але дуже продуктивний день, коли можливий ривок на шляху до чергового звання. Відпочити вийде вже під вечір, але це буде насичений яскравими подіями час. 

Діва

Представники цього знаку в неділю ризикують опинитися в немилості своїх друзів і знайомих, можливо, причиною цього є ваші лідерські якості й занадто командирський тон. Спробуйте бути стриманішими.

Терези

Для вас настає переломний період у відносинах з військовим колективом. Будьте обережні, адже іноді люди намагаються використовувати вас у своїх корисливих інтересах.

Скорпіон

Вихідні зорі віщують насичені та цікаві у польових умовах. Ви опинитеся в нових місцях, які справлять незабутнє враження. 

Стрілець

Зірки радять вам бути терплячими й не стріляти в сліпу. Зумійте визнати свої прорахунки, оскільки зайва впертість тільки покаже вас з невигідного боку.

Козоріг

Після насиченого тижня на службі варто  забути на час про військову дисципліну і насолодитися спокійним, розміреним відпочинком. 

Водолій

Іноді ви чините абсолютно нелогічно і непередбачувано, чим можете ображати або навіть гнівати оточуючих. Напевно, вся справа у вже складених планах на відпустку. 

Риби

Від вас у вихідні будуть чекати багато: вимагатимуть спілкування давно забуті знайомі, а на службі можуть виникнути проблеми, вирішення яких впаде на плечі представників цього знаку.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток