Армийський гороскоп на 30 червня 2021 року

Армийський гороскоп на 30 червня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Напевно, життя внесе свої корективи, але не варто здаватися на милість провидіння. Озирніться  - навколо чимало моживостей, щоб додати світла до сірого службового життя.

Телець

Сьогодні відмовтесь від ролі управлінця. Вам варто дати більше свободи іншим і собі зокрема. Якщо вам бракує цілісного усвідомлення свого «Я» - значить ще не повністю розкрили свій потенціал і здібності.

Близнюки

Варто зосередитись на владнанні спірних питань у штабі. Але під впливом бурхливих емоцій нічого не вирішуйте, бо потім пошкодуєте. Будьте об'єктивними у своїх висновках і оцінках.

Рак

Чудовий день для тих, хто піклується про себе і своє здоров'я. Доречною сьогодні буде здорова їжа. Якщо почуваєтесь недобре - зверніться до санчастини.

Лев

День, коли варто трохи озирнутися назад, згадати - навіщо ви тут і що ви ще вчора мали намір робити, порадьтеся з побратимами. Зараз сприятливий час для починань, тож не баріться. 

Діва

Приділіть більше часу спілкуванню з побратимами і сім’єю. А ще сьогодні не варто погоджуватися на сумнівні угоди. Перш ніж один раз відрізати, добре подумайте. .

Терези

Дружня порада сьогодні вам не завадить. Не розпалюйте і без того напружену атмосферу. Стриманість - це поки що єдиний можливий спосіб дії. 

Скорпіон

Прислухайтеся, звичайно,  до голосу інтуїції, але не забувайте і про бойових товаришів. Постарайтеся не залишити поза увагою важливих деталей.  Ваша пильність буде щедро винагороджена.

Стрілець

Цей день дарує шанс нарешті розірвати ланцюг, що сковує вас. Вам варто бути щирим у стосунках з іншими людьми. Розкрийте перед близькими ваші мрії та наміри.

Козоріг

Ви безумовно справите сьогодні потрібне враження на потрібну людину. Головне будьте щирі й не перебільшуйте своїх гідностей. Також зірки прогнозують вам покращення службового становища

Водолій

Постарайтеся не зловживати довірою інших людей. Сьогодні є сенс приділити час вдосконаленню своїх навичок. Подумати про майбутнє підвищення рангу. Якщо ви мріяли пройти якийсь курс навчання або вивчити мову, не баріться. 

Риби

 Ваш внутрішній голос веде вас вірним шляхом - довіряйте йому. Не відмовляйте собі в невеликих слабкостях і задоволенні бажань. Ті, хто поруч, допоможуть досягти омріяних планів.