Армійський гороскоп на 30 червня

29.06.2020
Армійський гороскоп на 30 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Представники цього знака можуть сьогодні потрапити в досить суперечливу ситуацію. Ймовірно, ви можете спровокувати конфлікт через те, що не хочете прислухатися до думки військового колективу. 

Телець

Придивіться уважніше до тих, хто вас оточує. Можливо люди, яким ви сліпо довіряєте, розбалакають державні таємниці, що в підсумку може вилитися в абсолютно негативні наслідки.

Близнюки

Представникам цього знака варто сьогодні бути спритнішими. Якщо будете зволікати — можете пропустити занадто важливий сигнал з ООС. Не упускайте свій шанс, адже якщо напружитися — станете справжнім лідером на цьому тижні.

Рак

Подумайте про своє здоров'я, бо воно не залізне і іноді може давати слабинку. Останнім часом ви занадто багато напружуєтесь, а саме зараз цього робити зовсім не варто. Відпочиньте і завітайте до військового шпиталю.

Лев

Для вас вівторок буде насиченим і яскравим днем: ви зустрінете багато цікавих воїнів та волонтерів, з якими були давно втрачені зв'язки. Однак, це трапиться в другій половині дня, а від самого ранку необхідно зайнятися важливими справами.

Діва

Гороскоп на сьогодні говорить, що вівторок стане для вас днем здивувань. Вас приємно здивує той підлеглий офіцер, від якого ви цього зовсім не очікуєте. І навпаки: ті, хто, як правило, радують, можуть розчарувати.

Терези

Представникам цього знака варто відмовитися від свого звичного іміджу неприступного та недоторканного десантника. Гороскоп на вівторок обіцяє вам продуктивний день, якщо в корені змінити звичний алгоритм дій.

Скорпіон

Для вас перша половина дня пройде в роздумах: ви будете буквально "морочити голову" над стратегічним планом оборони. Однак, у другій половині дня Скорпіони прийдуть до максимально правильного рішення, до якого призведуть зірки.

Стрілець

Удача сьогодні не на вашому боці, тому не ризикуйте і не лізьте в гущу бою. Не свідомо шукати неприємностей, оскільки вам потім все воздасться сторицею. Гороскоп на вівторок радить бути в цей день м’якішими.

Козеріг

Ви останнім часом відчуваєте стійке відчуття тривоги: нервове напруження так і переслідує вас. Однак, зірки обіцяють незабаром істотні зміни в повсякденному житті вашого взводу. 

Водолій

Представники цього знака зодіаку впевнені, що багато хто налаштований проти них, але це є помилкою. Ваші побратими бажають щиро поговорити з вами, бо саме ця розмова може поставити всі крапки над "і".

Риби

Вам у вівторок варто бути як ніколи зібраними і стриманими: будь-яке слово, яке ви промовили не думаючи на службовій нараді, може обернутися проти вас же самих. Ретельно обмірковуйте кожен свій крок.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток