Армійський гороскоп на 30 квітня

Армійський гороскоп на 30 квітня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні оточенню може здатися, що ви сумуєте і, можливо, навіть впали в депресію. Однак це не так. Вам потрібен час все обдумати, зокрема перспективи вашої військової служби. 

Телець
У четвер на вас чекає фінансова винагорода за виконане бойове завдання. Можливо, вона буде не настільки великою, як вам хочеться, проте це лише питання часу. 

Близнюки
Сьогодні — відповідний день для того, щоб старанно попрацювати над здобуттям чергового військового звання. Однак перед цим добре проаналізуйте невдачі і прорахунки та зробіть правильні висновки 

Рак
Перестаньте зациклюватися на дрібних проблемах на службі і надавати надмірне значення словам оточення. Вам слід трохи розслабитися і задуматися про справді важливі речі, які допоможуть налагодити життя на краще.

Лев
Попри те, що вам шалено хочеться провести день у домашній безтурботній атмосфері, можливо, доведеться заступити в позачерговий нарядь. Як би страшно це з самого початку не звучало,  ви зможете впоратись з усім.

Діва
У четвер ви матимете хорошу можливість піднятися кар'єрними сходами, тож не пропустіть її! Не бійтеся зайвий раз нагадати командиру про свою важливість і продемонструвати, який ви працівник. 

Терези
Сьогодні ви можете замислитися про кардинальне оновлення. Наприклад, про зміну місця проживання чи служби. Зміни — завжди на краще, навіть якщо спочатку здається, що це не так.

Скорпіон
У четвер надмірний азарт може зіграти з вами злий жарт. Постарайтеся не робити необдуманих вчинків і в жодному разі  не погоджуйтесь на сумнівні пропозиції порушників військової дисципліни.

Стрілець
Сьогодні ви почуватиметесь знесилено. Попри це, постарайтеся прийти до тями і провести активний, насичений день. Пам'ятайте — чим більше військовослужбовець робить, тим більше у нього сил і часу на позаслужбові справи.

Козоріг
Вам зірки обіцяють нову любовну пригоду, яка в майбутньому може перерости в міцні стосунки. Не проґавте цей шанс і придивіться до тих працівників ЗСУ, хто відчуває до вас симпатію.

Водолій
Четвер загрожує вам небезпекою. Вона може чекати з усіх боків, тому найкраще — поводитися, як замаскований розвідник. Постарайтесь, не випробовувати долю в жодній зі сфер життя.

Риби
Вам в четвер варто задуматися про зміну військово-облікової спеціальності. Якщо набридла ваша робота — саме зараз настав ідеальний час для того, щоб почати все з чистого аркуша.