Армійський гороскоп на 30 липня

29.07.2020
Армійський гороскоп на 30 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Якщо ви вже давно мріяли змінити життя, але все не наважувались -  сьогодні саме час. Починайте впевнено. Військкомат і перший контракт із ЗСУ вже чекають на вас.

Телець

Для вас четвер символізує душевну рівновагу. Сьогодні будете в гармонії не тільки зі своїм взводом, також зможете налагодити взаємовідносини з близькими.

Близнюки

Вам зірки обіцяють несподіваний успіх на лінії фронту, а також у ситуаціях, які потребують ризику і рішучості. Не втрачайте сьогодні ініціативу і сміливо керуйте вашим танком.

Рак

День перспективний щодо фізичного розвитку. Четвер буде сприятливим для подолання смуги перешкод та бойової підготовки. Тож використовуйте вільний час із користю.

Лев

Вам буде складно сьогодні налаштуватися на армійську хвилю: четвер обіцяє бути суперечливим. Зараз важливо сконцентруватися на першочергових планах на найближчий час.

Діва

День ілюзій та обману. Навіть якщо сьогодні вам скажуть, що наказ віддав генерал, ретельно перевіряйте інформацію та зважуйте все почуте. Особливо це стосується підрозділів морально-психологічного забезпечення.

Терези

Ваш життєвий потенціал сьогодні на висоті, а це означає, що ви готові реалізовувати сміливі задуми. Ймовірно, сьогодні вас порадує підлеглий особовий склад.

Скорпіон

Будьте готові, що зустрічі з побратимами можуть стати причиною непорозумінь. Ймовірне деяке погіршення самопочуття, конфлікти з родичами або дітьми.

Стрілець

Сьогодні ви розкриєте у собі дар розвідника, аргументи якого зможуть переконати будь-якого прапорщика. Ваші сміливі рішення оцінить вище керівництво.

Козоріг

Гороскоп обіцяє вам несприятливий день і зірвані плани. Постарайтеся сьогодні триматись якомога далі від лінії зіткнення, зокрема на особистому фронті.

Водолій

Ключем до вашого успіху буде тверда рішучість. Щоб ваші дії були ефективними, складіть добре продуманий план. Вмикайте свого воєначальника і вперед до нових звершень!

Риби

Під кінець тижня ви можете відчути моральну втому та виснаження. Вірогідні помилки при оформленні рапортів, а також труднощі в комунікації між підрозділами у вашій військовій частині. Важливі питання краще відкласти до завтра.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток