Армийський гороскоп на 30 листопада 2020 року

29.11.2020
Армийський гороскоп на 30 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

Овен

Ви відчуєте сьогодні прилив сил, енергії і натхнення. Це вдалий початок робочого тижня. Однак не давайте волю емоціям, не відволікайтеся на дрібниці і та дурощі з побратимами. 

Телець

Можливо, сьогодні тельці отримають наказ прибути на службу раніше ніж зазвичай. В цей день важливо взяти себе в руки і швидко реагувати на всі зміни в підрозділі. 

Близнюки 

Ідеальний день для того, щоб сконцентруватися на планах і основних справах. Близнюкам варто відкинути все, що може потерпіти і приділити час першочерговим бойовим завданням.

Рак

Місяць в цілому сприятливий для романтичних витівок, а також облаштування та налагодження повсякденної діяльності вашої роти. І цей день дає вам впевнений сигнал робити перший крок. 

Лев

Гороскоп обіцяє левам пригоди, можливо, тривале сжужбове відрядження, яке виявиться не настільки виснажливим і витратним, як ви припускали. Ви зможете зібратися з думками і збудувати подальший план дій.

Діва

Ймовірно, що події сьогоднішнього дня змусять дів зважитися на серйозну розмову з близькою людиною. Однак відкладіть з'ясування обставин ближче до кінця тижня. Ви переконаєтеся, що стратегічна перевага на вашому боці.

Терези

Не відмовляйтеся сьогодні від пропозиції затриматися в розташуванні батальйону. Нехай і пізніше за інших, ви явно не пошкодуєте, що затрималися.

Скорпіон

Під кінець дня ви не вперше відчуєте стрес. Раптові зміни під час командирської наради вибили вас зі звичного ритму, а такі різкі нововведення вам не до душі. Вдихніть, зберіться з силами, почуття невизначеності, сумнівів і роздратованості поступово підуть. 

Стрілець

Вам сьогодні загрожують великі фінансові витрати. При цьому ні користі, ні особливого задоволення вони вам не принесуть. Порадьтесь з військовим фінансистом, як краще вийти з цієї ситуації.

Козоріг

Якщо ви давно виношуєте ідеї ремонту, перебудови чи навіть парко-господарського дня, саме час приступити. Ймовірно, у вас вийде залучити підлеглий особовий склад , тож не відмовляйтеся від їх допомоги як ділом, так і словом.

Водолій

Пріоритетами сьогоднішнього дня є дисципліна, уважність і рішучість. Можливо, сьогодні водоліям належить піти на ризик, однак уважні прорахунки і своєчасне прийняття рішень залишать вас тільки у виграші.

Риби

Представники цього знака гороскопу давно очікують чуда. Раптових поворотів долі і пригод. Почекайте ще зовсім трохи. Цього дня ви отримаєте перший сигнал від підрозділу розвідки, час змін настав.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток