Армійський гороскоп на 30 вересня

29.09.2019
Армійський гороскоп на 30 вересня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Час зробити перерву! Якщо хочете відкрити для себе нові перспективи, то зараз ви можете вмовити керівництво на корисний курс підвищення кваліфікації. 

Телець
Полковники, занадто багато серйозності, потрібно це трошки прибрати. Інакше не зможете отримати справжню насолоду від служби.

Близнюки
Зорі радять військовим слідкувати за своїм харчуванням. Запам’ятайте, ваше тіло – храм. Та і зайві кілограми не допоможуть у здачі спортивних нормативів чи під час виконання бойових завдань.

Рак
Саме час сходити до шпиталю і пройти повне обстеження. Адже здоровий воїн – щасливий воїн.

Лев
Зірки додали у ваше серце трохи романтики. Як тільки вирішите усі свої службові питання, використайте це за призначенням. Сьогодні вам до снаги все!

Діва
Настав час завести нові знайомства чи можливо й стосунки. Служба службою, але ж ви не хочете втратити можливість знайти близьку людину?

Терези
Командири, почніть день з радісної новини. Здивуйте своїх підлеглих і розкажіть кілька цікавинок, їм це так сподобається. 

Скорпіон
Майори, не завадить додати трохи суворості у ваш образ. Ви ж так давно хотіли змінити щось у своєму зовнішньому вигляді. Та голити голову налисо – не зовсім доречний варіант, зверніть увагу на щось інше.

Стрілець
Стрільці-підполковники стали занадто нахабними. Ваші близькі та друзі можуть образитися!

Козоріг
Лейтенанти, зорі кажуть, що на вас скоро чекає кар’єрний ріст. Відпочиньте та наберіться сил. 

Водолій
Готуйте лижі, сьогодні буде можливість раніше піти додому.

Риби
Навіть якщо вранці ви встанете не з тієї ноги, чи запізнитеся на ранкове шикування, докладіть максимум зусиль, щоб змінити ситуацію. Керівництво буде спостерігати за вами!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток