Армійський гороскоп на 31 березея

30.03.2020
Армійський гороскоп на 31 березея

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

У цей день Овнам важливо ухвалити правильні рішення.  Легковажні кроки і прорахунки додадуть проблем і турбот за ввірений вам особовий склад.

Телець

У вас з'явиться можливість визначитися, з ким рухатися вперед, до вогневого рубежу. Не варто відмовлятися від несподіваних зустрічей і переговорів, якщо надійде така пропозиція.

Близнюки

Вам варто менше метушитися і переживати через несуттєві недоліки перед стройовим оглядом. Ключ до розв'язання проблеми знайдеться несподівано легко. 

Рак

Ризик і авантюри сьогодні виявляться виправданими, зорі вам сприятимуть. Тож вперед на розвідку зі своєю ДРГ.

Лев

Важкий початок тижня забрав чимало енергії, перевтома наштовхує вас на думку написати рапорт на відпустку. Не кваптесь, поговоріть із другом.

Діва

Не варто сьогодні заглиблюватися у фантазії. Твереза оцінка обстановки особливо буде важлива в питаннях, які стосуються вашої безпеки.

Терези

Будь-яку роботу вам сьогодні варто виконувати помалу. Звертайте увагу на найдрібніші деталі у вашому підрозділі, саме вони зіграють провідну роль у зміцненні вашого іміджу.

Скорпіон

Не варто сьогодні зневажливо ставитися до наказів керівника: дослухавшись до порад,  отримаєте чималу користь.

Стрілець

Вашим побратимам сьогодні знадобиться допомога, проте не поспішайте покладатися на власну інтуїцію. Проста на перший погляд проблема буде мати безліч підводних каменів, тому не полінуйтеся проконсультуватися з компетентною людиною.

Козоріг

Відмовтеся від гучних вечірок і нових знайомств. Інакше вже завтра, на ранковому шикуванні, ви добряче пошкодуєте про те, що дали собі стільки волі. 

Водолій

Випадковості не випадкові. Так сьогодні ваші "випадкові" ідеї зіграють важливу роль у здобутті стратегічної переваги над ворогом. У цей день можна знайти ключ від будь-якого замка. 

Риби

Ви готові почати все з чистого аркуша?  Якщо вподобали нову військово-облікову спеціальність, дійте вже сьогодні.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток