Армійський гороскоп на 31 липня

30.07.2020
Армійський гороскоп на 31 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

На вас чекає цілком "статутна" п'ятниця — у приємній компанії, гарному місці та з прекрасним настроєм. Однак не втрачайте пильності і перед відпочинком владнайте всі свої справи.

Телець

Вам випаде одна із тих п'ятниць, коли ви зможете добряче відпочити, хай навіть у своєму бліндажі, та абсолютно не думати про робочі справи.

Близнюки

У цей день варто звернути увагу на потреби близьких і родичів. Можливо, вони давно чекають вашої вогневої підтримки, навіть якщо вона виявиться у простих речах.

Рак

Зірки просять вас бути уважнішими до проявів власної амбітності. Попри те, що це — хороша риса характеру, іноді прагнення чергового військового звання може бути згубним.

Лев

Наприкінці тижня на вас чекає нелегка розмова, яка може серйозно вплинути на подальше несення служби. Як би ви не почувалися, постарайтеся зробити правильні висновки та продовжувати рухатися до своєї мети.

Діва

Останнім часом ви припускаєтесь помилок у спілкуванні з особовим складом. Можливо, не приділяєте достатньої уваги їхнім ініціативам. Зірки радять переглянути свою поведінку.

Терези

Весь день вас буде бунтарський настрій. Навіть якщо здаватиметься, що настав час для кардинальних змін у житті — не порушуйте військової дисципліни. Зірки радять трохи притримати коней.

Скорпіон

Ви будете успішними на будь-якій ділянці фронту. Постарайтеся не розгубити цей життєвий запал і провести п'ятницю максимально позитивно.

Стрілець

Зірки наполегливо рекомендують приборкати вашу буйну фантазію. Останнім часом ви занадто часто підозрюєте своє оточення в провокаціях, диверсіях та інших негідних вчинках.

Козоріг

П'ятниця обіцяє приємні сюрпризи та веселі пригоди. Якщо налаштуєтесь на відпочинок, то ніякий сєпар не зможе вам перешкодити розважатися на повну котушку.

Водолій

Сьогодні краще бути максимально відвертими та будь-якими шляхами уникати дезінформації. Якщо ви все ж ризикнете ввести когось в оману, вас дуже швидко виведуть на чисту воду.

Риби

Зірки радять вам плідно попрацювати на завершення тижня, проте не в божевільній гонитві за бажаною посадою, а в спокійному, розміреному темпі.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток