Армійський гороскоп на 31 жовтня

Армійський гороскоп на 31 жовтня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні не варто відмовлятися від нових пропозицій. Всі зміни, які вам приготувала доля та начальник клубу, будуть тільки позитивними.

Тілець
Будьте максимально пильними та уважними, виконуючи свої службові обов’язки. Сьогодні ваша неуважність може стати причиною фатальної помилки при несенні бойового чергування.

Близнюки
На вас чекає відрядження, яке відкриє нові перспективи. Ця подорож стане для вас справжнім щасливим шансом перейняти бойовий досвід провідних підрозділів Збройних Сил України.

Рак
Вашому мозку потрібен відпочинок. Досить перевантажувати його зайвою інформацією. Астрологи радять підготувати ОЗК до нових пригод.

Лев
Якщо ви планували взяти участь у конкурсі на вакантну посаду — сьогодні для цього найкращий день. Ви будете самою чарівністю та харизмою.

Діва
Астрологи радять вам використати цей день для того, щоб проявити свою симпатію до людини, яка планує календар відпусток. Цілком ймовірно, що ваші плани зустріти свята не на службі справдяться.

Терези 
Терезам не варто нехтувати лікувальними процедурами, особливо приємними. Зростає ймовірність бюрократичної плутанини, непорозумінь з документами. Тож не витрачайте вихідні на план-конспекти, а віддайте наказ помічникам-канцеляристам.

Скорпіон
Вас очікує підвищення грошового забезпечення, або інші матеріальні заохочення. Обов’язково завітайте до військторгу та купіть собі щось приємне.

Стрілець
Вам час оновити своє спорядження. Віддайте перевагу новим зразкам  військового гардеробу — вони додадуть гарного настрою цієї осені.

Козоріг
Відкладіть на потім важливі справи та присвятіть час родині. Сьогодні це спілкування допоможе відновити вашу емоційну рівновагу та поновить кредит довіри для наступних звитяг бойової слави.

Водолій
Забудьте про втому, сьогодні не час себе жаліти та відпочивати. Працюйте, адже сезон спортивних свят вже розпочато.

Риби
Астрологи радять переглянути свій раціон. Хоч систему харчування за натівськими стандартами зупинили, але це не привід бавити себе смаколиками перед відбоєм.