Армійський гороскоп на 4-5 квітня

03.04.2020
Армійський гороскоп на 4-5 квітня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Ці вихідні стануть для вас поштовхом до змін в житті. Можливо,  виникне бажання мерщій виправити всі недоліки на службі, однак не варто рубати з плеча. 

Телець

Вам цими вихідними варто подумати про своєчасне виконання своїх посадових обов'язків і раніше даних обіцянок. Можливо, доведеться вислухати гостру критику від оточення через вашу легковажність. 

Близнюки

Не потрібно боятися конкуренції: варто тільки захотіти, і ви станете кращими у своїй військово-обліковій спеціальності. Ці вихідні обіцяють бути цікавими і сповненими пригод. 

Рак

У вихідні ви почуватиметесь стурбованими подіями навколо. До того ж, можливі стреси через ремонті роботи в підрозділі. Вам треба набратися терпіння й оптимізму.

Лев

Останнім часом ви відчуваєте незрозумілий страх перед майбутнім. Можливо, на вас чекає важлива розмова з близькою людиною або далека поїздка в район проведення ООС. Не втрачайте надії, адже все, що відбувається - не випадково. 

Діва

Вам варто серйозно задуматися над своєю поведінкою. Ймовірно, ви вимагаєте до себе занадто багато уваги, тим самим розкриваючи свої передові позиції. Перестаньте "накручувати" себе і вигадувати неіснуючі проблеми. 

Терези

Через пригнічений стан ви почуватиметесь двозначно: захочеться пасивно слідувати наказам і водночась вирватися із замкнутого кола будь-яких правил і вимог. Проте слід дослухатись до голосу розуму.

Скорпіон

Можливо, ви відчуваєте провину за раніше скоєні дисциплінарні проступки. Однак, не засмучуйтесь, а краще докладіть зусиль, щоб виправити ситуацію. 

Стрілець

Вашою поведінкою в цей день будуть керувати стереотипи, яким не місце в оновленому війську.  Настав час спокійно проаналізувати свої досягнення і продемонструвати вміння і таланти, які будуть гідно оцінені.

Козоріг

Вихідні - час надолужити згаяне і впритул зайнятися вирішенням службових питань. Ймовірно, ви раніше дещо розслабилися, або зниженню продуктивності сприяв нещодавній вихід із відпустки. 

Водолій

Ви почуватиметесь невдоволено через те, що деякі цілі залишились неушкодженими. Не сумуйте, незабаром відбудеться  зустріч із людьми, які можуть зробити величезний внесок у ваше подальшу військову кар’єру.

Риби

Чим більше Ви на себе берете, тим вища відповідальність. Якщо задумали якусь авантюру, не поспішайте втілювати плани в життя. Нічим хорошим наміри ввести в оману коменданата вашої військової частини не закінчаться.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток