Армійський гороскоп на 4-5 липня

Армійський гороскоп на 4-5 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Егоїзм і емоційність представників цього знака заважають їм зрозуміти почуття оточуючих. Постараєтеся сьогодні зосередитися не на собі, а на сімейному підрозділі. Вони потребують вашої підтримки та уваги.

Телець

У багатьох представників цього знака в особистому житті все добре. Вихідні можуть стати для вас цілком вдалими для романтичного службового відрядження, тому сміливо запрошуйте свою другу половинку на побачення. 

Близнюки

У вас все дуже складно і заплутано. Зорі віщують вам не найлегший період в житті, тому будьте готові до будь-яких труднощів. Зустрічайте смугу перешкод з гордо піднятою головою. 

Рак

Вам вихідні краще провести на полігоні в колі тільки найближчих військових. Відправляйтеся у бліндаж і спробуйте захистити себе від всіх турбот, якими ви були оточені весь минулий тиждень.

Лев

Ви будете стурбовані фінансовими питаннями. Щоб не затьмарювати наступні кілька днів ні собі, ні рідним, скоріше поверніть всі борги побратимам.

Діва

Використовуйте всю свою енергію та ентузіазм, щоб покращити бойову підготовку. Сьогоднішній день принесе вам удачу. Доля вам обов'язково посміхнеться.

Терези

Гороскоп на вихідні передрікає вам напружені вихідні в особистому житті. Якщо дано хотіли серйозно поговорити з сімейним підрозділом — сьогодні не найкращий момент. 

Скорпіон

У вихідні зірки пророкують вам успіх і благополуччя. Однак будьте уважні, у вас є вороги-розвідники, які пильно стежать за кожним вашим рухом. Не довіряйте людям, які раптово почали проявляти до вас інтерес.

Стрілець

Вам потрібно нарешті розставити пріоритети. Час вибирати між сім'єю і службовою діяльністю. Як часто ви буваєте вдома з коханими? Чи щасливі ваші діти? Поставте собі ці питання і дійте за покликом серця.

Козеріг

Представників цього знаку у вихідні із задоволенням вислухають і навіть допоможуть порадою. Якщо вам важко на душі, поговоріть про це з військовим психологом. Час починати радіти життю. І пам'ятайте, що ви не самотні.

Водолій

Останнім часом ви відчували сильне нервове напруження, тому зірки рекомендують вам просто розслабитися і відпочити в резерві. Не витрачайте багато грошей, щоб не повернутися в розташування з порожнім гаманцем.

Риби

Доля підготувала для вас сюрприз. Буде він приємним чи ні, залежить тільки від вас. Ймовірно, саме у вихідні трапиться різка зміна на лінії фронту, що в підсумку переверне більшу частину вашого життя з ніг на голову.