Армійський гороскоп на 4 березня

Армійський гороскоп на 4 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни
Не переймайтеся через плітки: собаки гавкають, а караван іде. Саме час розкласти в житті все по поличках та визначити пріоритети — і успіх гарантований. 

Тельці
Висока ймовірність, що ви станете учасником любовної драми та з'ясування відносин. Аби уникнути конфліктів, вечір краще провести в добовому наряді або в компанії побратимів.

Близнюки
Ваша душа вимагатиме свята. Не опирайтеся цьому бажанню і добряче відпочиньте, аби завтра стати до службових обов’язків з подвійною силою. 

Раки
Витратіть час на планування сімейного бюджету і навчіть всіх членів сім'ї правильно розпоряджатися фінансами. Адже службового підвищення ще доведеться почекати.

Леви
Зорі віщують оновлення гардеробу. Можливо, сьогодні отримаєте нове майно у старшини. Приміряючи нову форму, не надто хваліться, бо не всі ще мають обновки. 

Діви
Займіться фізичною підготовкою просто неба або прибиранням території частини, але завчасно попередьте про ініціативу командира, аби за добрі наміри не дістати догану.

Терези
Сьогодні вам щаститиме і в службі, і в особистому житті. Однак не надто вихваляйтеся, адже щастя, як і військова таємниця,  полюбляє тишу.

Скорпіони
У цей день можливе незаплановане шикування, тож будьте готові до перевірки. Дайте лад і думкам, і формі. 

Стрільці
На службі сьогодні буде штиль, тож присвятіть цей день вирішенню особистих справ. Вечір обіцяє приємні несподіванки, якщо вдома заступите в наряд на кухню.

Козороги
День вдалий для закупів. Але перш ніж вирушити на полювання за брендами, закрийте усі  службові питання. Аби з усім впоратись, попросіть допомоги у колег. 

Водолії
День видасться нелегким. Будьте активним інтелектуально і фізично, і ви досягнете неможливого. Щоб відновити сили, вимкніть телефон і вечір проведіть у тиші

Риби
Зорі віщують приємні фінансові новини. Можливо, на вас чекає підвищення грошового забезпечення чи несподіваний подарунок. У будь-якому разі не збавляйте робочі темпи й працюйте на результат.