Армійський гороскоп на 4 червня

03.06.2020
Армійський гороскоп на 4 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Нині представники цього знаку зодіаку переживають дуже насичений період. Однак безліч військових обрядів іноді спричиняють чимало незручностей, а швидка "зміна декорацій" стомлює і дратує.

Телець

Ви абсолютно абстраговані. Усюди відбувається стільки навчань та польових виходів, а ви навіть не помічаєте їх, бо літаєте в хмарах. Астрологи радять вам спуститися на землю.

Близнюки

Вам зараз необхідно зосередитися на своїх власних стратегічних цілях і не відволікатись на дрібниці. Постарайтеся приділити трохи уваги близьким.

Рак

Будьте готові до різких змін на лінії фронту, які можуть впасти як сніг на голову. Зірки радять вам не ухвалювати жодних важливих рішень завтра. Оскільки вони можуть обернутися для вас повним крахом.

Лев

Вам нарешті напередодні вдалося витягнути щасливий військовий квиток. Зірки цілком і повністю на вашому боці, тож не пропустіть свій щасливий шанс.

Діва

Ви звикли до ініціативності підлеглих, але водночас самі ніколи не стимулюєте події. Вам гороскоп на сьогодні рекомендує  змінити модель поведінки, щоб не нажити ворогів.

Терези

Представники цього знаку бояться проявити якості командира, але гороскоп рекомендує їм саме у цей день почати діяти й виявляти ініціативу. Ви тільки виграєте від цього.

Скорпіон

Для цього знаку зодіаку настає дивний період. Ви постанете перед важливим вибором, від якого залежатиме успішність майбутнього бойового завдання. Ретельно все продумайте, перш ніж діяти.

Стрілець

Прислухайтеся до свого серця і придивіться до тих, хто вас оточує. Можливо, ви недооцінюєте побратимів, які готові прийти на допомогу в будь-яку хвилину.  Тож не пропустіть нагоди їх похвалити.

Козоріг

Представники цього знаку зодіаку перебувають занадто тривожними й нервуються останнім часом. Гороскоп на сьогодні підказує, що саме час звернутись до військового психолога за порадою.

Водолій

Ви потрапили в дуже непросту ситуацію, яка здається абсолютно непоправною. Але насправді зірки кажуть, що ви даремно хвилюєтесь: все йде своїм плином, як автоматна черга.

Риби

Четвер буде вельми важким, але продуктивним днем. На ваші плечі звалиться відповідальність за цілий взвод, яка буде спочатку тільки обтяжувати та дратувати. Якщо приймете виклик, вийдете з гри переможцем.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток