Армійський гороскоп на 4 листопада 2020 року

03.11.2020
Армійський гороскоп на 4 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Представникам цього знаку сьогодні можна розслабитися: раніше Ви склали всі нормативи з фізичної підготовки і гороскоп на середу радить просто перевести подихи та задуматися про плани на майбутнє.

Телець

Тельцям гороскоп на сьогодні радить "розкрити всі карти". Якщо ви приховували інформацію для службового користування від близьких людей — постарайтеся розставити всі крапки над "і".

Близнюки

Близнюки можуть виявитися жертвами неприємностей у сімейному підрозділі, при чому спровокували їх зовсім інші люди. Не поспішайте впадати у відчай, саме в цей день зірки обіцяють Вам вказати шлях до розв'язання всіх конфліктних ситуацій.

Рак

Ви зумієте вистояти перед обстрілами противника і адекватно відреагувати на все те, що відбувається. Можливі сварки з близькими, однак, знайте, вони зовсім не бажають Вам зла.

Лев

Левам сьогодні зірки обіцяють насичений день: Ви зустрінете вмотивованих військовослужбовців, зможете нарешті зайнятися улюбленою справою або присвятити весь час приємному спілкуванню.

Діва

Діви — справжні поціновувачі прекрасного, і середа стане відмінним часом для того, щоб присвятити себе мистецтву. Можливо, варто відвідати клуб вашої військової частини і втілити плани у життя.

Терези

Останнім часом про Терезів багато говорять не в найкращому світлі: Ви стали дратівливими і недисциплінованими. Варто переглянути своє ставлення до служби і тоді зможете повною мірою використовувати свій потенціал в благих цілях.

Скорпіон

Скорпіони сьогодні зіткнуться з перешкодами, які, як їм здається, не під силу подолати. Не поспішайте впадати у паніку — цю смугу перешкод ви вже невдовзі поборете. Подумайте про те, як можна поліпшити відносини з людьми, що завжди поруч.

Стрілець

Якщо Ви задумалися про відпочинок — пора прийняти остаточне рішення і відправитися якомога далі від постійного місця дислокації. Задумайтесь, можливо Ви занадто вимогливі до всіх, крім себе. Цю ситуацію варто якомога швидше виправити.

Козеріг

Ви станете жертвою чиїхось махінацій. Не варто впадати у відчай — налагодивши спілкування з високопосадовими особами, Ви зможете уникнути негативних наслідків. Сьогодні важливо не приймати ніяких рішень зопалу.

Водолій

Середа стане дуже продуктивним днем для Водоліїв: всі справи будуть буквально вирішуватися самі собою. Підлеглі розуміють вас з першого слова, тож всі накази будуть виконані стовідсотково.

Риби

Риби в середу стануть справжніми зірками: всі заплановані цілі здійсняться досить просто, без зусиль Ви зможете впоратися з будь-якими дорученнями та бойовими завданнями. Скористайтеся цією нагодою.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток